Categories
Paslaugos

„WINT“ advokatų komandą papildė ekonominių ir finansinių nusikaltimų ekspertas Ruslanas Boiko

Dvidešimt vienerių metų patirtį prokuratūroje sukaupęs Vilniaus apygardos prokuratūros Trečiojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Ruslanas Boiko keičia veiklos profilį ir jungiasi prie „WINT law firm“ advokatų komandos. Baudžiamosios teisės ekspertas sustiprins „WINT“ partnerio Giedriaus Danėliaus vadovaujamą baudžiamosios justicijos praktikos grupę.

„Ruslano patirtis, kvalifikacija, reputacija ir kelios dešimtys apdovanojimų bei padėkų liudija viena – tai yra aukščiausios klasės teisininkas, kokį savo gretose norėtų turėti kiekviena kontora. Sritis, kurioje dirbame, yra itin sudėtinga, jos reguliavimo aplinka labai dinamiška ir reikalaujanti nuolatinio mokymosi, todėl kiekybinis ir kokybinis komandos pokytis yra gera žinia mūsų klientams“, – sakė „WINT law firm“ partneris Giedrius Danėlius. 

Ruslanas Boiko tarnybą Vilniaus apygardos prokuratūroje pradėjo 2000 metais. Be kita ko, jis organizavo ir vadovavo ikiteisminiams tyrimams Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM Vilniaus pasienio rinktinėje, vadovavo kitų centrinių ikiteisminio tyrimo įstaigų atliekamiems ikiteisminiams tyrimams, tyrė nusikalstamas veikas, turinčias didelę visuomeninę reikšmę. Jo tyrimų objektai buvo sukčiavimas, turto pasisavinimas, turto iššvaistymas, nepagrįstas praturtėjimas, kontrabanda, mokesčių slėpimas ir kitos nusikalstamos veikos.

„WINT law firm“ baudžiamosios justicijos praktikos grupės advokatai klientams atstovauja sudėtingose ekonominių, finansinių, korupcinių, mokesčių ir kitų susijusių nusikaltimų tyrimo bylose, konsultuoja pinigų plovimo ir korupcijos rizikos klausimais, identifikuoja rizikas, padeda numatyti ir riboti rizikų poveikį.

Šiuo metu WINT komandą sudaro 25 teisininkai.

WINT teikia plataus spektro teisines paslaugas verslui: ginčų, įmonių ir komercinės teisės, viešųjų pirkimų, mokesčių, baudžiamosios teisės ir atitikties užtikrinimo sistemos (compliance), nemokumo valdymo, asmens duomenų, intelektinės nuosavybės, technologijų, startuolių ir fintech sričių teisinės aplinkos. 

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.