Dažniausiai visi asmenys yra pripratę gėles įsigyti tam tikrose vietose. Ir tikrai labai mažai iš žmonių susimąsto apie tai, kad gėles galima užsisakyti ir kitokiu būdu. Jau vis dažniau žmonės kalba apie tai, kad gėlės gali būti pristatomos į namus, bet ar visi žino apie gėlės internetu paslaugą. Tai gali skambėti labai įdomiai jei niekada anksčiau nėra tekę žinoti kas tai yra ir kaip tai vyksta. Gėles internetu galima užsisakyti tuomet kai nenorima vykti į saloną, rinktis gėlių ir jas vežti tam tikram asmeniui, o gal tiesiog kai norima nustebinti jums svarbų asmenį. Apsilankius internetinėje parduotuvėje ir išsirinkus jums patikusias gėles jums tereikia už jas sumokėti ir nurodyti adresą kur as pristatyti. Tad tai labai patogu jei net nesate namuose, ar gal net ne šioje šalyje, kurioje norite, kad gėlės būtų pristatytos. Kiekviena įmonė, kuri užsiima gėlių pardavimu internetu stengiasi, kad visi jų klientai liktų patenkinti jų paslaugomis, tad galima tikrai nesijaudinti dėl to, kad jūsų pasirinktos gėlės bus negražios. Tad visos paslaugos yra atliekamos ko įmanoma profesionaliai, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas būtent tokia paslauga.

Gėlės internetu, kodėl rinktis?

 Taigi kodėl rinktis tokią paslaugą, o ne tiesiog nuvykti į gėlių saloną ir išsirinkti norimą puokštę ir ją padovanoti norimam asmeniui. Kaip jau minėta ne visuomet patiems išeina tuo metu būti toje vietoje, kurioje yra žmogus, kuriam norite įteikti puokštę. Taip pat tai paslauga, kurios metu žmogus tikrai gali būti nustebintas būtent tokia paslauga. Todėl tai puikus būdas ne tik sutaupyti savo paties laiką, tačiau ir puikiai nustebinti norimą asmenį tokia netikėta dovana. Svaru paminėti, kad dabar jau beveik kiekviename mieste galite rasti įmonę, kuri užsiima šia veikla ir ją teikią. Tad kiekvienas asmuo gali jomis pasinaudoti. Tad rekomenduojame pasirinkti būtent tokią paslaugą, kad ir jums patiems sutaupytų laiko jei jo neturite ir tuo pačiu padarytumėte labai puikią staigmeną asmeniui, kuris jums yra labai svarbus.

Kiek kainuoja užsakyti gėles?

 Na o kiek ši paslauga kainuoja. Kadangi paslauga yra teikiama internetinėje erdvėje, tad labai patogu sužinoti ir kainas. Visos puokštės jų variantai būna pateikti internete, taip pat nurodomos ir kainos kiek jos kainuoja. Tad tokiu būdu jūs puikiai galite išsirinkti sau labiausiai patikusį variantą ir tuo pačiu metu sužinoti kiek ji jums kainuos. Tad galima pastebėti, kad vis daugiau žmonių renkasi būtent tokį puokščių pirkimo metodą.

Gėlės internetu visoje Lietuvoje

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.