Nors šiuo metu yra labai daug įvairių sekso žaisliukų, tačiau galima drąsiai sakyti, kad vibratoriai yra patys populiariausi. Žinoma, ne mažiau dėmesio sulaukia ir dirbtiniai peniai, kurie nevibruoja ir kuriuos dažniausiai renkasi natūralumą mėgstantys moterys bei vyras.

Visgi, šįkart apie vibratorius, kurie yra labai įvairūs. Esame tikri, kad kiekvienas ras tokį, kuris jam labiausiai tinka ir kuris padės patirti kuo daugiau neatrastų potyrių. Tik reikia ieškoti atsakingai ir tuo pačiu visada verta tartis su specialistais, kurie ne tik atsakys į Jums kylančius klausimus, tačiau ir patars – koks tinka labiausiai ir tuo pačiu kokios inovacijos šiuo metu yra rinkoje.

Kada atsirado vibratoriai?

Nors daugeliui žmonių atrodo, kad vibratoriai yra siejami tik su šiais laikais, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Jau XIX amžiuje buvo galima mėgautis šiuo sekos žaisliuku, kuris, žinoma, tinka ir masturbacijai.

Tačiau įdomu tai, kad anuomet vibratoriai buvo naudojami kaip streso malšinimo priemonė ir dažniausiai ritualą su jais atlikdavo medikai ir, suprantama, kad dažniausiai „pacientės“ būdavo moterys (kadangi tuo metu homoseksualūs santykiai buvo laikomi tabu). Natūralu, jog moteris būdavo tokios patenkintos, kad galiausiai atsirado poreikis tokiu malonumu mėgautis ne tik tada, kai esama pas gydytoją, tačiau kasdien ir savo namuose.

Vibratoriaus išradėju yra laikomas George‘as Taylor‘as. Tiesa, norime akcentuoti, kad nebuvo jokios kalbos apie malonumą. Natūralu, kad jis buvo ir labai daug, tad moterys dažniausiai eidavo „tvarkytis“ sveikatos siekdamos pajusti kuo daugiau malonumo. Tačiau apie tai buvo pradėta kalbėti tik kur kas vėliau, kai visuomenė nebebus tokia susikausčiusi.

Verta akcentuoti ir tai, kad tokie gydymo tikslais kruti vibratoriai buvo dideli, jungiami prie sistemos, kuri kabinete užėmė nemažai vietos.

Pagaliau – vibratorius kiekvienai…

Tik XX amžiuje buvo sukurti vibratoriai, kurie sumažėjo net kelis kartus. Tiksliau, varpo imitacija išliko (tik atsirado daugiau dydžių), tačiau nebereikėjo įrangos, kuri buvo jungiama prie didelių aparatų, kurie turėjo suteikti žaislui vibravimo funkciją. Taigi, nesunkiai rankoje telpantys vibratoriai išpopuliarėjo labai greitai. Žinoma, buvo perkami paslapčia. Tačiau žinios apie stebuklingą daiktą, kuris gali padėti kiekvieną moterį aiktelėti – sklido tikrai labai greitai. Ir nors šiuo metu rinkoje siūlomi vibratoriai savo išvaizda neatitinka to, kas buvo prieš daugiau 100 metų, tačiau pats principas – toks pat ir pajuntami pojūčiai – gana panašūs.

Vibratorių pasiūla yra labai plati

Taigi, augo poreikis savo namuose turėti vibratorių, tad natūralu, kad kartu su didesniu poreikiu buvo stengiamasi sukurti ir tokius modelius, kurie leistų patirti kuo daugiau gerų emocijų. Šiuo metu vibratoriai dažniausiai atima žadą. Modelių tiek daug, kad kai kurios moterys išbando skirtingus tipus, kol pavyksta rasti tuos, kurie labiausiai tinka.

Vertinami tie, kurie padeda pasiekti organizmą, tokie, kurie masturbuoja ir klitorį, daugelis kitų, kurie kinta savo smulkmenomis.

Ieškant siūlome įvertinti kelis aspektus.

  • Daugeliui svarbi kaina. Natūralu, tačiau nesiūlome rinktis pigių, kiniškų gaminių.
  • Reikia skirti dėmesio ir formai.
  • Žinoma, medžiagai iš kurios yra pagaminti.
  • Daugiau domėkitės gamintojais.
  • Vertinkite spalvas.
  • Žiūrėkite, koks yra vibracijos lygis.
  • Ne mažiau dėmesio reikia skirti formai.
  • Ir kitiems niuansams.

Renkantis visada siūlome investuoti į kokybę. Taip, galite rasti labai pigių vibratorių, kurie vizualiai atrodo tokie patys kaip ir tie, kurie kainuoja brangiau. Visgi, kaina tikrai lemia kokybę. Nepamirškite to.

Tinkama higiena

Svarbu ne tik įsigyti gerą vibratorių, tačiau taip pat ir reguliariai jį valyti, kad jis būtų higieniškas. Siūlome po kiekvieno naudojimo ir tuo pačiu prieš kiekvieną naudojimą. Visada geriausia naudoti ne tik vandenį, tačiau taip pat ir specialius prausiklius, valiklius, kurie ne tik labai puikiai nuvalo bet kokias medžiagas (pavyzdžiui, lubrikantą), tačiau taip pat ir dezinfekuoja, o tai yra labai svarbu. Ypač tokiu atveju, kai vibratorius yra naudojamas poros, o ne vieno žmogaus. Ir jokio skirtumo, ar jis bus naudojamas tik kartu, ar ir atskirai, tačiau tinkamas nuvalymas po panaudojimo yra būtinas.

Dažniausiai perkama internetu

Kadangi vibratoriai yra labai įvairūs, o net ir šiais laikais kai kuriems yra tabu laiką leisti sekso prekių vietose – daugelis žmonių renkasi pirkimą internetu, kadangi tai padeda sutaupyti daug laiko. Perkant internetu patogu ir tai, kad galima kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, kurios sumažina kainas, tačiau kokybė bus ta pati. Žinoma, daugelis prekybininkų siūlo nemokamas konsultacijas, kurios padeda įsigyti tinkamus vibratorius. Labai siūlome jomis pasinaudoti. Galiausiai, reikia nebijoti išbandyti inovacijų, kadangi jos dažniausiai padeda ne tik pasiekti didesnį malonumą, tačiau taip pat yra ir labai puiki pagalba tiems, kurie yra jautrūs daugeliui sudėtinių medžiagų, tad ieško kažko natūralaus.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *