Kiekvienas vienišius, ar savo intymų gyvenimą paįvairinti norintis žmogus nuolat ieško naujų partnerių, su kuriais galėtų įgyvendinti savo erotines svajones. Visgi, ieškoti partnerių internete kai kam vis dar atrodo tabu arba nejauku. Nors iš tiesų sex pažintys nėra nieko nusikalstamo, tai tėra būdas atrasti tai, ko ieškote.

Kodėl nedrąsu?

Dažniausiai tokie pažinčių portalai kaip pazintysxxx yra skirti tik suaugusiems ir ten aptariamas turinys yra susijęs su intymiais dalykais. Kitaip sakant, ten užsiregistravę žmonės jau iš karto aiškiai deklaruoja, ko jie ieško. Jų paieškos yra susijusios su seksu. Tai gali būti, kad žmogus ieško naujo partnerio, galbūt jis šiandien nori išgyventi vienos nakties nuotykį, o gal planuoja apsilankyti svingerių vakarėlyje. Apie visa tai kalbama sex pažintys portaluose ir toks turinys ten yra atviras, nieko nežeidžiantis ir nieko neužgaunantis.

Visgi, dažniausiai baiminamės todėl, kad galvojame, kad kažkas mus pamatys, kažkas kažką apie mus blogai pagalvos. Bet ar verta gėdytis savo natūralumo? Seksas yra visiškai normalus dalykas, kuriuo reikia mėgautis kuo daugiau. Net medikai įspėja, kad susilaikymas yra pavojingas sveikatai. Todėl kam slėpti tai, ką ir taip visi žino – Jūs mėgstate seksą. O kam jis nepatinka? Neverta to bijoti prisipažinti.

Ar verta bijoti?

Jeigu iki šiol niekuomet nesinaudojote panašiais tinklais, gal ir galite baimintis, tačiau vos užsiregistravus, tokios nepagrįstos baimės turėtų pareiti. Nes čia tomis pačiomis paslaugomis naudojasi visiškai tokie patys žmonės kaip ir jūs. Juk visi čia atėjo ieškodami, kaip paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, norėdami surasti naują partnerį ar kelis, tad nėra ko baimintis būti pasmerktiems.

Ką galite rasti?

Sex pažintys internete yra puikus būdas norint praturtinti savo intymų gyvenimą. Pavyzdžiui, čia galite surasti ne tik partnerį vienos nakties nuotykiui, bet ir ilgalaikį sekso partnerį. Arba galbūt savo poroje norite išbandyti kažką naujo ir galvojate, jog laikas į miegamąjį pasikviesti dar vieną partnerį? Tai puiki vieta tokį surasti. Taip pat tokios pažintys padės surasti tos pačios lyties partnerį arba pirmą kartą išbandyti svingerių vakarėlį. Gali būti, kad tik susipažinę su tokiomis galimybėmis atrasite tai, ką iš tikrųjų mėgstate sekse ir visos prieš tai buvusios baimės pasimirš lyg nebuvusios.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.