Tikrai nereikia būti gurmanu, jog galėtum pasimėgauti skirtingomis pasaulio virtuvėmis ir galbūt dar neatrastais skoniais. Kurie gali tapti pačiais geriausiai atradimais. Būtent taip neretai apibūdinama Azijos virtuvė, kurią būtų sunku sumaišyti su kažkuo kitu. Tai ne vien tik išskirtiniai prieskoniai bei jų gausa, bet ir specifiniai padažai, ir patiekalai, apie kuriuos galbūt nėra tekę girdėti. Tad tikrai ne atsitiktinai ji vertinama, atpažįstama bei pripažįstama visame pasaulyje. Bet tikrai nereikės įveikti tūkstančių kilometrų norint paragauti šio maisto. Kadangi dabar jis ranka pasiekiamas geriausiai vertinamuose restoranuose. Kur ne tik galima užsukti papietauti ar pavakarieniauti, bet ir pasiimti maisto išsinešimui.

Kokiais skoniais pasižymi Azijos virtuvė?

Ne veltui sakoma, jog geriau vieną kartą paragauti, negu tūkstantį kartų išgirsti. Tuo labiau, kad indiškas maistas iš Bluelotus susilaukia tikrai nemažai pagyrų bei simpatijų. O ir perteikti visas emocijas, kurias gali suteikti gardus bei išskirtinis maistas labai sudėtinga. Ypač, jeigu nėra tekę jo ragauti. Kadangi kokosų pienas, riešutų gausa, karis bei daugybė kitų prieskonių jau yra puikiai atpažįstami. Ir būtent šių kraštų virtuvėje puikiai suderinami tiek saldūs, tiek ir aštrūs skoniai. Kas suteikia išskirtinius potyrius ir priverčia akimirksniu pamėgti tokį maistą. O vėliau jį sumaišyti su kažkuo kitu būtų praktiškai neįmanoma.

Ar restoranas Lietuvoje gali prilygti Indijai?

Tai pakankamai dažnas klausimas, kuris neretai būna vertas atskiros diskusijos. Tuo labiau, kad ir nuomonių gali būti pačių įvairiausių. Ir labai daug priklauso dar nuo pačio restorano. Pavyzdžiui, Bluelotus restorane indiškas maistas yra vertinamas kaip vienas iš geriausių ir tikrai gali konkuruoti netgi su pačia Indija. Tuo labiau, kad restorane galima išbandyti ne tik pačius populiariausius bei žinomiausius patiekalus, bet ir atrasti visiškai naujus skonius. Todėl šiomis dienomis jau tikrai nebūtina skirsti į Indiją norint pasimėgauti išskirtine šios šalies virtuve. Kadangi tą galima padaryti savo šalyje ir netgi savame mieste, tad progą turi kiekvienas.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *