Daugeliui tikrai nebus naujiena, jog aktyvus gyvenimo būdas turi labai daug privalumų. Ir tikrai nebūtina nerti į profesionalų sportą ar kankintis bėgant daugybę kilometrų, o galbūt bandant iškelti kuo didesnį svorį sporto salėje. Kadangi yra daugybė alternatyvių sporto šakų, apie kurias nemažai žmonių paprasčiausiai nežino. Arba bent jau nesusimąsto taip dažnai. Tačiau tai gali būti puiki galimybė tiek ieškantiems naujo laisvalaikio pomėgio, tiek ir norintiems pasiekti kažko daugiau. Juk juodas diržas yra kur kas daugiau, negu vien tik sportinis pasiekimas. Ir tik nuo jūsų priklausys, ko norėsite iš šio sporto ir koks bus pagrindinis tikslas.

Kokio amžiaus sportininkai renkasi į treniruotes?

Tai labai dažnas klausimas tiek patiems mažiausiems, tiek ir jau suaugusiems. Kadangi karatedo sportuoti gali praktiškai kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus. Tuo labiau, kad ir pats sportas yra orientuotas į asmeninį tobulėjimą. Todėl pasiekimus turėti gali kiekvienas. Aišku, sportininkai yra suskirstyti į grupes pagal amžių, todėl ne tik sportuosite bei tobulėsite, bet ir susipažinsite su bendraamžiais. Kuriems taip pat aktualus aktyvus gyvenimo būdas bei asmeninis tobulėjimas. O geriausiai į visus klausimus galėtų atsakyti šioje srityje dirbantys treneriai. Kurie dažniausiai būna susibūrę į sporto klubus. Tad tereikia su jais susisiekti ir pasidomėti dėl visų niuansų.

Ar reikia kažkokio pasiruošimo?

Labai dažnai prieš pradedant sportuoti žmonės nerimauja dėl savo pasiruošimo ar fizinės būklės. Kadangi natūralu, jog tik pradėjus sportą bus tų, kurie jį propaguoja jau ne vienerius metus. Tačiau karatedo ypatingas tuo, jog čia svarbiausia yra kiekvieno asmeninis tobulėjimas. Priešingai, negu komandiniame sporte, kur iškart tikimasi pergalių bei konkurencijos. Čia svarbiausia aplenkti patį save ir taip judėti į priekį. Todėl galima pradėti sportuoti praktiškai be jokio išankstinio pasiruošimo. Net jeigu anksčiau nėra tekę daryti nieko panašaus. Kadangi dažniausiai būtent tokie žmonės ir susirenka į treniruotes siekdami kartais paprasčiausiai gerai praleisti laiką, o kartu ir tobulėti bei judėti į priekį.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *