Jums iki šiol pakankamai sunkiai sekdavosi suformuoti savo puikų įvaizdį, todėl manote, kad jums ir toliau lemta susidurti su tomis pačiomis problemomis? Tačiau, kad ir kaip banaliai tai skambėtų, geriausias raktas į puikų ir stilingą įvaizdį yra pasitikėjimas savimi. Net jei tam tikras drabužių derinys atrodo nepriklausantys jūsų komforto zonai, tiesiog elkitės taip, tarsi, jį rinktumėtės nuolat – jūsų apranga priklauso tiek nuo jūsų požiūrio, tiek nuo drabužių ir aksesuarų.

Bet jei vis dėlto norite gauti keletą paprastų patarimų, kurie padėtų pasiekti tobulą rezultatą ir atrodyti madingai per daug nesistengiant, pateikiame jums ne vieną patarimą.

Derinkite spalvas

Išsirinkite dvi ar tris spalvas, kuriomis remsitės, o tada derinkite drabužius ir aksesuarus – ir net savo makiažą! Nesvarbu, kokią „schemą“ pasirinksite, atrodysite pasitempusi ir jausitės pakylėta.

Maišykite tekstūras

Viename įvaizdyje derinkite skirtingus audinius – trikotažą, gyvatės odos raštą, zomšą, šilką, odą ir t.t. – galite būti tikros, kad atrodysite labai elegantiškai. Galite drąsiai rinktis skirtingas spalvas arba visus audinius palikti to paties atspalvio, kad tekstūrų derinimas būtų subtilesnis.

Nebijokite rinktis spalvų

Jei norite, kad jūsų drabužių derinys būtų asmeniškas, pamirškite viską, ką žinote apie tai, kokios spalvos „dera tarpusavyje“. Nėra jokių taisyklių! Derinkite neonines, neutralias, pastelines ir kitas spalvas vienoje aprangoje, kad ji būtų tikslinga ir išsiskirtų.

Jei norite, rinkitės vienspalvius drabužius

Išsirinkite vieną atspalvį ir pirmyn! Šis variantas leidžia apsirengti daug greičiau, nes susiaurina pasirinkimo galimybes, o savo pasirenkamus vienspalvius drabužius galite suderinti daug lengviau, negaištant per daug savo brangaus laiko.

Būtinai sluoksniuokite

Kuo daugiau sluoksnių, tuo mažesnė tikimybė, kad viena detalė reikšmingai pakeis arba sugadins jūsų aprangą, todėl leiskite sau eksperimentuoti sluoksniuojant drabužius. Ir šis patarimas ypač puikiai tinka žiemą!

Dėvėkite derančius komplektus

Tai vienas paprasčiausių būdų atrodyti elegantiškai. Bet koks derantis dviejų dalių drabužis, pavyzdžiui, kostiuminis švarkelis su kelnėmis arba sijonu, trikotažinis komplektas ar net sportinis kostiumas, iš karto atrodo madingai. Tuomet tereikės išsirinkti prie jo derančius batus ir kitus aksesuarus.

Žaiskite su proporcijomis

Madingai atrodyti – tai keisti proporcijas ir pasitelkti kontrastus. Derinkite ne tik dideles ir mažas formas, bet ir struktūrines bei minkštas tekstūras, aptemptus ir laisvus siluetus, storas ir lengvas medžiagas.

Nešiokite akinius nuo saulės

Jei apsirengėte drabužį ir atrodo, kad jam kažko trūksta, bet negalite įvardyti, greičiausiai tai yra akiniai nuo saulės. Dar geriau, jei jie dera prie likusios aprangos. Be to, juos lengviau užsidėti nei akių makiažą.

Užsidėkite skrybėlę

Mada – tai išraiška ir išskirtinis įvaizdis, o joks kitas aksesuaras to nepadarys taip, kaip gera skrybėlė. Žinoma, kai kurie stiliai gali būti šiek tiek „kostiuminiai“, bet tai ir yra visa esmė!

Nešiokite rankinę per petį priekyje

Ištraukite savo gražiąją rankinę į priekį ir parodykite visam pasauliui! Juk puikiai žinote, kad tai ir taip mėgstamiausia jūsų aprangos dalis. Kita gudrybė – priderinti ją taip, kad dirželis būtų trumpesnis ir rankinė būtų arčiau juosmens.

Be abejo, tai tikrai nėra vieninteliai stiliaus patarimais, kuriuos būtų galima pateikti kalbant apie tobulo įvaizdžio formavimą. Ir nors yra įvairių taisyklių, kurių verta laikytis, galiausiai visuomet reikėtų atsižvelgti į tai, koks iš tikrųjų yra jūsų individualus skonis ir ką dėvėdamos jūs jaučiatės savimi!

Daug naudingų stiliaus patarimų ir platų madingų drabužių asortimentą galima rasti: https://sidonas.lt/

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *