Internete galima perskaityti labai daug mitų apie dantų protezus. Daugelis jų atsirado iš nežinojimo. Kadangi šiuo metu net ir specialistai teikia nemokamas konsultacijas, esame tikri, kad mitai bus greitai paneigti ir jums pavyks ramiai laukti procedūros, kuri gali pagerinti gyvenimo kokybę.

Pateiksime mitus, kurie minimi dažniausiai. Taip pat juos paneigsime. Tikimės, kad tai Jums padės suprasti, kodėl dantų protezai yra toks geras pasirinkimas.

Mitas – dantys neatrodo natūraliai.

Daugeliui protezai vis dar sietini su senukais, kurie dėvi kalbant iš dantų krentančius protezus. Šiuo metu technologijos tikrai labai ženkliai paėjo į priekį ir rinkai gali pasiūlyti ne tik puikiai funkcionuojančius, tačiau ir natūraliai, tarsi tikri dantys atrodančius protezus. Svarbiausia yra rinktis patikimą kliniką, kur siūloma gera kokybė. Tokia, kokia tenkina Jūsų poreikius.

Mitas – negalima kramtyti kieto maisto su protezais.

Tikrai galima. Norime pasikartoti, kad šiuo metu protezai yra gaminami iš inovatyvių medžiagų, kurios padeda pasiekti labai gerą kokybę. Tokią, kad ne tik mėsos, tačiau ir riešutų kramtymas galimas su dirbtiniais dantimis. Svarbiausia yra žinoti – kokio tipo yra Jūsų protezai, kadangi nuo to kinta ir turimų dantų galimybės.

Mitas – protezai gali iškristi.

Vėlgi, protezų tipų yra daug ir toli gražu ne visi yra išimami. Kaip tik šiuo metu dažniau yra pasirenkami fiksuojami protezai. Juos renkasi ne tik jauni, tačiau ir vyresnio amžiaus asmenys, kurie lygiai taip pat nori tokių dirbtinių dantų, kurie visomis prasmėmis primena natūralius.

Mitas – protezams reikia daug priežiūros.

Protezai dažniausiai prižiūrimi kaip ir tikri dantys. Taip pat kaip ir implantai. Juos reikia valyti su geru dantų šepetuku, porą kartų per dieną. Žinoma, reguliariai reikia lankytis pas specialistus, kad jie atliktų profesionalią higieną. Tokiu atveju rezultatas tikrai bus ir nudžiugins kiekvieną.

Mitas – sunkus jų protezavimas.

Gera klinika darbus atlieka ne tik greitai, tačiau ir nesukelia žmogaus jokio diskomforto. Svarbiausia yra rasti tą, kurios teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka. Ne tik kokybe, tačiau ir greičiu, galiausiai, patogumu. Juk norisi, kad procedūros metu galima būtų nejausti jokio diskomforto.

Svarbiausia yra rasti gerą kliniką. Tokią, kurioje ne tik bus atliktos reikalingos procedūros, tačiau taip pat ir atsakyta į klausimus, kurie Jums kyla.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *