turned on flat screen smart television ahead
Photo by Lisa Fotios on Pexels.com

Televizija yra vienas pagrindinių informacijos šaltinių, žmonės televiziją pasirenka žinioms ir pramogoms gauti. Tačiau yra žmonių, kurie turi išmanųjį televizorių, tačiau nieko nežino apie išmaniąją televiziją. Kuo išmanioji televizija skiriasi nuo paprastos?

Kuo išsiskiria išmanioji televizija?

Norite pats valdyti savo televizorių, sutaupyti laiko ir žiūrėti tik tai, kas tikrai įdomu? Išmanioji televizija suteikia galimybę pasirinkti, kokį turinį matysite per televizoriaus ekraną. Tai yra labai patogi funkcija, nes daugiau nebematysite nieko, kas jums nepatiktų – lengvai praleisite reklamas, filmus ar laidas, kurios jūsų nedomina, ir pereisite tik prie to, kas jus domina ir yra aktualu. Norint pasinaudoti šia galimybe, tereikia išmanaus televizoriaus. Užsisakykite išmanųjį televizorių ir mėgausitės archyvavimu iki 14 dienų, todėl tereikia pasirinkti patogiausią laiką, atsisėsti priešais televizoriaus ekraną, paspausti televizoriaus valdymo skydelį, įjungti mėgstamą laidą ar filmą, o kai pasirodo neįdomus skelbimas, greitai jį praleiskite ir toliau žiūrėkite tik tai, ko norite.

Televiziją stebėkite patogiai

O gal namuose turite tik vieną televizorių? Ar nuolat nesutariate su šeima, kam žiūrėti mėgstamas laidas, serialus ar filmus? Kaip sąmoningai parodyti viską iš karto? Taip pat turėtumėte pasinaudoti savo išmaniojo televizoriaus pranašumais. Labai svarbu, kad galima žiūrėti bet kuriame įrenginyje. Nesvarbu, ar tai išmanusis telefonas, kompiuteris ar planšetinis kompiuteris, bet kuriame ekrane galite matyti bet ką. Tai ne tik patogu, bet ir naudinga tuo pačiu metu transliuojant mėgstamas šeimos laidas ar filmus. Tad nesijaudinkite dėl televizoriaus nuotolinio valdymo pulto, pasinaudokite teikiamomis galimybėmis ir žiūrėkite viską, ko norite patogiai bet kada ir bet kur.

Namuose turite smalsuolių mažamečių, kurie nori naudotis televizoriumi? Jei norite saugumo, su išmaniąja televizija  sukurkite vaikišką erdvę. Jums tereikia sukurti erdvę, kurioje bus pasirinkti kanalai ir sukurti PIN, kurį žinosite tik jūs. Šioje erdvėje galėsite laikyti vaikams skirtus kanalus, o tai reiškia, kad jūsų vaikai nematys jiems nereikalingo ar žalingo turinio. Be jokios abejonės, tai labai naudingas privalumas ir puikus būdas apsaugoti mažiausius ir jautriausius. Taigi nepraleiskite progos leisti savo vaikams augti saugiame išmaniajame televizoriuje.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *