Visi puikiai žino, kad papuošalai – geriausi moterų draugai. Nauji auskarai, prabangus vėrinys ar tobulai žėrinti apyrankė, kaipmat pakelia nuotaiką dailiosios lyties atstovėms. Tačiau kokiais juvelyriniais dirbiniais, noriai puošiasi vyrai? 

 Neišvengiamai populiariausias juvelyrinis dirbinys vyrų tarpe yra vestuvinis žiedas. Nors šį piršto aksesuarą priverčia pasirinkti gyvenimiškos aplinkybės, vyrai vestuvinį žiedą renkasi itin kruopščiai ir atsakingai. Dažniausiai, juvelyrinių dirbinių salone, paskutinį žodį taria moteris, tačiau vyrai taip pat stengiasi neatsilikti nuo mados tendencijų ir išsirinkti žiedą, kuris taps dailia, vyrišką stilių papildančia, detale.

 Dar vienas, vis dažniau vyrus puošiantis aksesuaras – sąsagos. Šių mažų aksesuarų dėka, juvelyrinių dirbinių parduotuvė yra itin lankytinas, kostiumuotų vyriškių, objektas. Sąsagos suteikia vyro aprangai solidumo, sukuria prabangos įspūdį. Jeigu moterys skirtingoms progoms renkasi skirtingus kaklo papuošalus ar auskarus, vyrai, savo ruožtu, įvaizdį paįvairina skirtingomis sąsagomis. Verslo susitikimams vyrai renkasi klasikines, į akį nekrentančias, solidžias sąsagas. Per šventes, marškinių rankogalius vyrai papuošia išskirtinėmis, ryškiomis, kristalais puoštomis sąsagomis. 

 Itin didelį dėmesį savo išvaizdai skiriantys vyrai pirmenybę teikia dar vienam papuošalui. Šiuolaikiniai, mada besidomintys vyrai dažnai savo riešus papuošia originaliomis apyrankėmis. Šiais laikais, beveik kiekviena juvelyrinių dirbinių parduotuvė gali pasiūlyti platų apyrankių asortimentą vyrams. Jaunesnio amžiaus vaikiniai dažniausiai renkasi gintaro ar natūralios odos apyrankes. Brandesnio amžiaus vyrai pirmenybę teikia dirbiniams iš sidabro ar aukso. Moterys mėgsta įvairovę, o vyrai vertina kokybę. Dažniausiai vyrai yra pasiruošę investuoti ir įsigyti brangų aksesuarą, kuriuo planuoja puoštis kelis metus, diena iš dienos.

 Anksčiau buvo teigiama, kad apyrankės ir kiti papuošalai skirti tik moterims. Vestuvinis žiedas ir sąsagos buvo vieninteliai juvelyriniai dirbiniai, kuriuos turėjo teisę nešioti vyrai.  Šiais laikais kuriamos atskiros, tik vyrams skirtos papuošalų kolekcijos, tad vyras, nešiojantis stilingas apyrankes ar kaklo papuošalus, tikrai niekam nekelia nuostabos. Tinkamai parinktas vyriškas juvelyrinis dirbinys gali papildomai išryškinti vyriškumą ir pabrėžti individualumą. Svarbiausia – neperlenkti lazdos ir išsirinkti papuošalą, kuris taps skoninga ir solidžia, tikro vyro stiliaus detale.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.