man in white dress shirt sitting on gray couch
Photo by cottonbro on Pexels.com

Psichologinę pagalba šiais laikais teikia daugybė vietų ir specialistų. Emocijų centras yra viena iš jų. Vis daugiau žmonių ieško sau tinkamų specialistų, kurie padėtų esant sunkiais momentais ar patyrus emocinį nestabilumą savo gyvenimą. Nors šios problemos buvo visais laikais, tačiau šiandieniniame pasaulyje žmonės visa garsiau kalba apie šias problemas ir psichologinės pagalbos svarbą, kas naikiną neigiamas anotacijas. Emocijų centras teikia psichologinę pagalbą įvairiais klausimais, todėl čia gali kreiptis kiekvienas asmuo. 

Kokią pagalbą gali suteikti Emocijų centras?

Emocijų centras gali pasiūlyti psichologinę pagalbą įvairiais klausimais. Dažnai žmonės čia kreipiasi po traumuojančių įvykių arba susidūrus su sunkumais asmeniniame gyvenime. Tai gali būti perdegimo sindromas, depresija, didelis stresas darbe, įvairūs sutrikimai. Emocijų centras konsultacijų metu padeda geriau suprasti patį save, atrasti problemų atsiradimo priežastis bei kaip su jomis tvarkytis, kad jos nekenktų kasdienybėje. Kai kuriais atvejais Emocijų centras gali pasiūlyti ir konsultuotis su kitokiais gydytojais, kurie padės su kitokiu gydymo būdu. 

Kokia yra psichologo nauda?

Emocijų centras ir konsultacija su psichologu gali suteikti daugybę naudos. Visų pirma yra gerinama žmogau emocinė būklė. Sprendžiamos vidinės problemos, asmeninis tobulėjimas padeda jaustis geriau ne tik viduje, bet ir išorėje. Todėl Emocijų centras pabrėžia, kad emocinės būklės gerinimas gerina ir fizinę mūsų savijautą. 

Emocijų centras padeda išspręsti įvairias vidines problemas. Pačiam jas išspręsti gali būti sunku, tačiau psichologas gali pateikti savo profesionalią nuomonę, pažymėti svarbius aspektus, apie kuriuos nepagalvojome prieš tai. Tokia objektyvi nuomonė ar patarimai padeda Emocijų centro klientams atsikratyti įvairiausių problemų. 

Taip pat spręsti psichologines bėdas ne vienam yra daug lengviau. Žmonės yra sutverti būti tarp kitų žmonių, todėl tokia pagalba mums padeda išgyventi sunkius etapus ar įvykius lengviau. Emocijų centro specialistai suteiks reikiamą palaikymą ir patarimus, kad šis periodas ir sunkumai būtų įveikiami lengviau. 

Emocijų centras: registracija

Užsiregistruoti Emocijų centras kviečia tiek internetinėje svetainėje, tiek telefonu. Taip pat galima parašyti ir elektroniniu paštu, jeigu kyla daugiau klausimų dėl konsultacijos. Visa informacija yra pateikta Emocijų centras svetainėje, tačiau iškilus papildomiems klausimams visuomet galite atsiųsti žinutę ir sulaukti atsakymo iš specialistų.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *