Graži oda suteikia žmogui daugiau pasitikėjimo savimi. Šiuo metu turėti tikrai nuostabią odą nėra sunku. Svarbiausia yra tartis su medikais, kurie įvertinę Jūsų odos būklę gali pasakyti, kokie jos gražinimo metodai yra patys geriausi.

Pirmiausia reikalinga odos gydytojo konsultacija. Jos metu bus galima geriau pažinti savimi odos būklę. Kuo daugiau apie ją bus žinoma – tuo tikresnis galite būti, kad Jūsų oda ir senstant atrodys puikiai.

Daugiau vandens

Jeigu norite, kad ne tik Jūsų oda atrodytų gražiai, tačiau taip pat ir plaukai būtų vešlesni, o nuotaika būtų geresnė – tokiu atveju siūlome kasdien gerti kuo daugiau vandens. Žinoma, kad ir čia yra saikas, tačiau retai išgeriama tiek, kad būtų perdozuojama.

„Dažniausiai kasdien siūloma išgerti bent jau du litrus vandens. Tačiau jeigu esate fiziškai aktyvus žmogus, tokiu atveju verta išgerti daugiau. Tokiu atveju ne tik pavyks jaustis geriau, tačiau taip pat ir atrodyti kur kas gražiau“.

Skoninga gertuvė po ranka paskatins kasdien išgerti kuo daugiau vandens. Tai taps geru įpročiu.

Odai reikia vitaminų

Taip pat reikia kasdien kuo sveikiau maitintis, kad Jūsų oda atrodytų puikiai. Žinoma, kad tai reiškia vaisių bei daržovių valgymą. Kuo daugiau – tuo geriau. Reikia save lepinti kasdien, o sveikas ir skanus maistas gali būti puikus to įrankis.

Odos masažai

Puikus pasirinkimas yra masažai. Daugeliui atrodo, kad jie gydo tik sielą, tačiau neturėtų būti skirti odos gražinimui. Tačiau tikrai yra. Kaip medikė teigia – tinkamas masažas gali padaryti stebuklus. „Ypač puiku, kai atliekant masažą yra naudojamos įvairios priemonės, kurios drėkina odą. Tokiu atveju po visko yra juntama ne tik daugiau malonumo, tačiau ir oda atrodo kur kas gražiau“.

Kraujo tyrimai

Verta atlikti kraujo tyrimus, kurie gali padėti jums geriau suprasti savo organizmo būklę. Pagal tai reikia rinktis vartoti vitaminus, kurie gali padėti atrodyti kur kas gražiau ir tuo pačiu džiaugtis oda, kuri metų eigoje išlaiko savo kokybę.

Gera turėti gražią odą. Ypač metų eigoje. Svarbiausia yra išbandyti kuo daugiau savęs  lepinimo metodų, kol galiausiai bus surastas tinkamas labiausiai Jums. Viskas yra įmanoma. Net ir esamos raukšlės gali būti panaikinamos. Belieka tik imtis metodų, kurie Jums labiausiai tinka ir kurie geriausiai pasiteisina Jūsų atveju.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *