Turite didelį ar mažą verslą – reikia išnaudoti IT galimybes, kurios padeda kur kas paprasčiau organizuoti darbus. Daugeliui iki šiol atrodo, kad įvairios programos ir sistemos yra prieinamos tik dideliam verslui. Tai tikrai nėra tiesa. Programų kainos krenta ir kiekvienas turi galimybę rasti tokias, kurios tinka įmonei ne tik funkcionalumo, tačiau ir kainos prasme.

Jeigu šiuo metu kaip tik ieškote tokios programos arba sistemos savo verslui – skaitykite toliau. Jame specialistas Radvilas aptaria svarbiausias jos pasirinkimo gairės ir rinkoje teikiamą pasiūlą.

Sistemos, kurios padeda kategorizuoti dokumentus

Viena svarbiausių ir daugeliui įmonių reikalingiausių, sistemų yra susijusi su dokumentacijos valdymu. Dokumentų valdymo sistema gali padėti kur kas paprasčiau organizuoti teisinius aktus bei kitus dokumentus, kurie garantuoja sklandų veikimą.

„Be tokių specialių programų – viskas trunka kur kas ilgiau. Šiuo metu net ir maži verslai, kurie dažniausiai kur kas labiau taupo, supranta, kad laikas yra brangiausias turtas. Kartais verta investuoti daugiau į sistemą, tačiau vėliau sutaupyti daug laiko, kurį galima būtų skirti verslo puoselėjimui“,- teigia Radvilas.

Dokumentų valdymo sistemos yra labai įvairios, tad būtina kuo daugiau dėmesio skirti jų techniniams parametrams. Analizuokite juos, įvertinkite, derinkite prie savo verslo poreikių bei rinkitės labiausiai tinkamas visomis prasmėmis.

Personalo valdymo sistemos

Verta daugiau dėmesio skirti ir personalo valdymo sistemoms, kadangi jos padeda paprasčiau organizuoti darbuotojų veiklas ir sekti – kaip jiems sekasi. Tokios programos skirtos produktyvumo gerinimui.

„Kai kuriems darbuotojams labai pikta, kad jie daug stengiasi, tačiau vadovai to nepastabi, inovatyvios programos padeda kur kas paprasčiau fiksuoti tuos, kurie stengiasi ir kurie yra verti bent jau didesnio užmokesčio“,- patarimą suteikia Radvilas.

Buhalterinės apskaitos programos

Galiausiai, norintiems, kad visos įmonės apskaitos būtų vedamos tinkamai, būtinos ir apskaitos problemos. Jas valdyti nėra paprasta, tad būtinas geras savo sferos specialistas, kuris puikiai išmano viskas smulkmenas ir gali tinkamai išnaudoti tam tikros sistemos galimybes.

Visos programos ne tik plačiai aptariamos, tačiau ir gali būti perkamos internetu. Tai puiku galimybė sutaupyti daug laiko ir rasti tai, ko reikia Jūsų asmeniniams arba verslo poreikiams patenkinti. Esmė sąlyga yra pirkti legaliai. Tik tuomet gausite tai, ko reikia verslo našumui didinti.

Dokumentų valdymo sistemos svetainėje Edrana.lt

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *