Jeigu norite, kad Jūsų šypsena visada būtų sveika ir graži – reikia tinkamai pasirūpinti burnos ertme. Kadangi šiuo metu priemonių ir metodų yra daug – svarbiausia yra dėmesys bei meilė sau.

Burnos higiena turi būti atliekama ne tik namuose, tačiau ir pas specialistus. Aptarsime pačias svarbiausias priežiūros taisykles, kurios leis būti ramiu, kad galiausiai tinkamai pasirūpinote savo burnos ertme bei šypsena.

Profesionali burnos higiena

Visi puikiai žino, kad profesionali higiena yra būtina, kadangi jos metu yra maksimaliai išvaloma burnos ertmė. Taip, kaip išvalyti namuose, deja, dažniausiai nepavyksta.

 1. Profesionalios higienos metu yra pašalinamos minkštosios apnašos.
 2. Ir kitokios apnašos, tai yra, akmenys.
 3. Panaikinamas nemalonus kvapas.
 4. Sumažėja dantenų paburkimas.
 5. Dingsta kraujavimas.
 6. Dantys šiek tiek pabąla.
 7. Ir kiti privalumai.

Svarbiausia yra rasti gerą kliniką, kurioje teikiamos paslaugos yra profesionalios.

Tinkamos priemonės

Jeigu higiena atliekama namuose, žinoma, reikia gerų priemonių. Visada geriausia dėl jų yra tartis su specialistais. Jie ne tik atlieka higieną, tačiau ir paaiškina – kokių priemonių reikia bei kaip tinkamai jomis naudotis, kad poveikis būtų.

 1. Dantų šepetukas.
 2. Burnos skalavimo skystis.
 3. Dantų siūlas.
 4. Krapštukai.

Svarbiausia valyti labai atsakingai. Kuo geriau ne tik dantys, tačiau ir visa burnos ertmė bus išvaloma – tuo Jūsų šypsena bus ne tik sveikesnė, tačiau ir gražesnė.

Reguliarumo svarba

Kad ir kokios priemonės bus naudojamos, svarbiausia, kad jas kasdien imtumėte į savo rankas. Geriausia yra du kartus per dieną. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad Jūsų šypsena visada bus sveika ir graži. Visi puikiai žino, kad valyti dantis reikia bent jau du kartus per dieną. Tai daryti siūlome ir Jums. Svarbiausia – lėtai bei užtikrintai, kad poveikis būtų ilgalaikis.

O ką reiškia mityba?

Taip, dantims didelę įtaką daro ir mūsų mityba. Juk tas maistas, kurį valgome kasdien, veikia visą mūsų kūną. Svarbiausia yra pasirūpinti savimi, žinoma, mylėti save. Tokiu atveju poveikis tikrai bus ir reikia nepamiršti, kad dažnai sveika mityba reiškia ne tik sveikatą, tačiau ir grožį.

Kuo daugiau žmogus savimi rūpinasi, tuo, žinoma, jis yra sveikesnis bei laimingesnis. O dėmesys sau yra labai svarbus. Tai leis gyventi sveikai ir gražiai. Džiugu, kad tai pasiekiama – greitai ir paprastai. Pasinaudokite tuo.

Užsirašykite vizitui pas burnos ertmės higienistą SOS klinikoje, Vilniuje – nuoroda čia.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *