Mirus žmogui jį reikia deramai palaidoti. Miręs kūnas yra kremuojamas ir šarvojamas (jei to pageidauja artimieji) urnoje arba tai daroma palaikus laikant karste. Artimieji nori keletą dienų gedėti ir tinkamai atsisveikinti su mirusiuoju. Vėliau seka laidojimo procesas. Tam, kad būtų teisingai įprasmintas mirusiojo atminimas, yra užsakomi paminklai, kuriuose pažymimi: mirusiojo vardas bei pavardė, gimimo ir mirties metai. Tai – pagrindinė informacija, pagal kurią yra identifikuojamas mirusiojo kapas.

Paminklų gamyba Lietuvoje yra populiari. Juos gamina nemažai įmonių. Net ir keliaujant automobiliu Lietuvoje galime pro mašinos langą pamatyti, jog ir mažiausi miesteliai ar kaimeliai dažnai turi vietinius paminklų gamintojus. Juk nuo mirties niekur nepabėgsime ir sakoma, kad šis verslas yra amžinas kaip joks kitas. Paminklų gamyba yra populiari, nes ji – be galo reikalinga, o klientai džiaugiasi, kad gali laisvai pasirinkti gamintoją pagal jo darbo stilistiką, kainas, atstumą ar lokaciją Lietuvoje.

Viena iš tokių įmonių, kuriai būtų galima patikėti amžinojo poilsio vietos sutvarkymą – akmensdarbai.eu. Ši įmonė turi ilgametę patirtį, todėl savo klientams gali pasiūlyti didžiulį spektrą kokybiškų paslaugų už priimtiną kainą. Jie gali ne tik pagaminti norimą paminklą, bet taip pat pasirūpinti kapavietės sutvarkymu, siūlydami brotelius, skaldą, išskirtines vazas, unikalias granito arba akmens masės plytelės, pasirinktą dekoratyvinę skaldą ar net suoliukus kapams. Visi įmanomi darbai bei paslaugos, susijusios su kapų tvarkymu galimos užsakyti, kreipiantis į akmensdarbai.eu. Peržvelgę internetinėje svetainėje siūlomų darbų bei paslaugų spektrą, galėsite taip pat susipažinti su atliktais darbais, ar net išsirinkti norimus dizainus. Patikimi gamintojai siūlo skirtingų medžiagų, stilių bei spalvų antkapius ir paminklus. Pasiūla yra iš tiesų labai didelė bei įvairi. Pritrūkę minčių, ar idėjų, kaip sutvarkyti artimo kapavietę, visada galite kreiptis į patyrusius paminklų gamintojus arba dizainerius, kurie galėtų Jums padėti šiais klausimais. Galite taip pat pasižvalgyti idėjų bei pasiūlymų internete, nes čia gausu nuotraukų ir pasiūlymų tvarkingai, saikingai ar net minimalistiškai sutvarkyti artimo kapą, kad jo atminimas būtų saugomas ne vienerius metus.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *