Norėdami, kad Jūsų augintinis būtų ne tik laimingas, sveikas, taip pat gražus ir jaustųsi saugus, turite juo rūpintis. Jis privalo sveikai bei skaniai valgyti, laiku būti vedamas į lauką, turėti kokybišką pavadėlį bei čipą, kuris pagal įstatymus šiuo metu yra privalomas. O tam, kad būtų užtikrinta jo tinkamos sveikatos būklės priežiūra, gyvūnas reguliariai turi būti apžiūrimas veterinaro. Ar žinojote, kad viena pažangiausių Lietuvoje veterinarijos klinika drvet.lt teikia visapusišką naminių gyvūnų priežiūrą Jums reikiamu metu? Čia gali būti iš anksto diagnozuotos augintinių ligos, taikomas reikalingas gydymas bei teikiami gyvūnams reikalingi skiepai. Be pagrindinių procedūrų dar gali būti atlikta Jūsų augintiniui reikalinga stomatologija, instrumentiniai tyrimai, akušerija, ginekologija, andrologija ir urologija, taip pat gastroenterologija bei pilvo chirurgija, traumatologija ir ortopedija ar netgi pačios nesmagiausios eutanazijos bei kremavimo paslaugos. Toks jau tas gyvenimas, kad jis turi tiek pradžią, t.y. gimimą, tiek ir ateina jo pabaiga, t.y. mirtis.

Kiekvienam auginančiam gyvūną namuose yra liūdna bei skaudu, kai jis suserga ir tenka jį gydyti. Nemalonu sirgti nei patiems, nei matyti šalia besikankinantį augintinį. Momentais atrodo, kad geriau būtume jų vietoje, kad tik nors kiek pagerėtų. Tad prieš registruojantis vizitui pas veterinarą svarbu įsitikinti, jog nusižiūrėta veterinarijos klinika turėtų Jums reikalingų paslaugų paketą. Tad galite tiek apsilankyti jų el. svetainėje, tiek ir pasiskambinti bei pasiklausti, ar tikrai gausite taip reikalingas paslaugas. Tikriausiai kiekviename Lietuvos mieste yra bent po vieną veterinarijos kliniką, o šalies sostinėje jų net kiekviename rajone yra po kelias. Tad jei tik negaunate vizito vienoje, vykite į kitą, kuri tikriausiai bus visai šalia. Tik ten, kur dirba veterinarijos mokslus baigę specialistai gali užtikrinti, jog Jūsų augintinis paklius į patikimas rankas. drvet.lt klinikos gydytojai be stiprios meilės meilės gyvūnams nuolatos gilina savo profesines žinias dalyvaudami seminaruose bei konferencijose. Esant reikalui gali ir pasikonsultuoti su kolegomis ne tik Lietuvoje, bet ir dirbančiais užsienio šalyse. Visi, ne vienerių metų patirtį turintys specialistai, kiekvieną dieną stengiasi tobulėti savo profesinėje veikloje bei yra atviri inovacijoms veterinarijos srityje.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *