Labai dažnai gali atrodyti, jog nerimauti dėl automobilio gedimų ar kitų netikėtų problemų nereikėtų. Tuo labiau, jeigu jis tinkamai prižiūrimas. Tačiau net ir tokiu atveju nė vienas nėra apsaugotas nuo netikėtumų, pavyzdžiui, pradurto padangos. Ir tuomet jau toliau kelionę tęsti būtų sudėtinga. Kadangi tikrai ne kiekvienas savarankiškai imsis šio darbo ir keis ratą. Tačiau būtent tokiose situacijose gali pagelbėti šioje srityje dirbantys specialistai. Ir ne tik tada, kai jau tenka transportuoti nevažiuojantį automobilį. Jie gali padėti tiek pakeisti ratą, tiek papildyti kuro, netikėtai jam išsekus, arba paprasčiausiai užvesti automobilį šaltą žiemos dieną, kuomet reikia kažkur vykti.

Kiek kainuos tokios paslaugos?

Tai labai priklauso nuo konkrečios situacijos ir tai, kokių paslaugų reikės. Kadangi tralas Klaipėda nebūtinai bus vien tik automobilio transportavimas. Be to, pagalbos gali prireikti tiek mieste, tiek ir už jo ribų ar netgi dar toliau. Tuomet atitinkamai skirsis ir įkainiai net už tas pačias paslaugas. Daugiau apie konkrečias kainas galima sužinoti šioje svetainėje: https://traldova.lt/. Aišku, tikslią sumą galima išsiaiškinti ir tiesiogiai susisiekus su specialistais bei aptarus esamą situaciją, kokios pagalbos reikės. Tačiau keliasdešimt Eurų tikrai neturėtų būti didelė sumą, ypač, jeigu su automobiliu keliauti toliau jau neįmanoma. Ir jį neišvengiamai tenka transportuoti iki remonto ar kitos vietos.

Kur ieškoti kontaktų?

Geriausia tuo būtų pasirūpinti iš anksto. Net jeigu atrodo, kad tokios pagalbos gali niekuomet ir neprireikti. Kadangi susidūrus su problema tuomet neretai tenka desperatiškai bei greitai ieškoti sprendimo. Kas pakankamai nelengva, jeigu apie tai niekuomet nebuvo pagalvota. Aišku, šiomis dienomis viskas kažkiek paprasčiau, kadangi labai padeda internetas. Kur per kelias sekundes galima atrasti visus reikiamus kontaktus ar kitą informaciją. Todėl šis atvejis taip pat nebus išimtis. Pakanka paieškos sistemoje įvesti, pavyzdžiui, tralas Klaipėda ir tuomet jau galima rinktis, kas galėtų pagelbėti. Tačiau geriausia būtų dar prieš tai pasirūpinti, jog toks telefono numeris būtų išsaugotas telefone.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *