Domitės svetainės baldų gamyba, tačiau norite, kad baldai būtų ne tik kokybiški, bet ir madingi? Tuomet Jums verta pasidomėti, kokios yra populiariausios šių metų tendencijos. Kiekvienais metais interjero specialistai pristato tam tikras gaires, kurios tais metais yra patikimas ir madingas sprendimas namuose. Šie metai – ne išimtis. Kviečiame susipažinti su svarbiausiomis taisyklėmis šiemet kuriant stilingą namų interjerą.

Dėmesys gamtai ir natūralumui

Jau ne pirmus metus kuriant įvairių namų erdvių interjerą labai svarbus yra natūralumas ir gamtos elementai. Todėl šiemet svetainėje rinkitės tokius baldus ir tokius sprendimus, kurie primintų natūralią gamtą. Pavyzdžiui, šiemet bus labai populiarūs natūralios medienos elementai. Jeigu Jums reikalinga svetainės baldų gamyba, galite rinktis tokius baldus, kurie yra iš natūralios medienos ar net medžio masyvo. Taip pat svetainė verta pagyvinti elementais, kurie primintų natūralią gamtą. Tai gali būt didelės vazoninės gėlės, šiek tiek primenantys krūmus arba medžius.

Metalo elementai

Šiemet bus labai populiaru rinktis baldus su metalo elementais. Dar įdomiau – šie metai siūlo bandyti medžio ir metalo derinius. Mediniai baldai gali būti gaminami su metalinėmis kojomis ar kitomis dalimis. Taip namuose kuriama natūralumo ir modernizmo harmonija. Taip pat šiemet nesuklysite pasirinkę metalinius baldus į svetainę. Pavyzdžiui, metalines knygų lentynas ar pakabinamus rėmelius, paveikslų rėmus iš metalo.

Spalvų deriniai

Spalvų deriniai labai svarbūs, kai užsakoma svetainės baldų gamyba. Nes reikia rinktis ir medžiagas, kurios sukurs svarbiausius spalvų derinius. Šiemet svetainei rinkitės žemės spalvų ir pastelinius atspalvius, kuriuos galima derinti su ryškiomis detalėmis. Todėl šiemet siūloma pamiršti įprastus pilkus elementus. Pavyzdžiui, ieškokite sprendimų rinkdamiesi smėlio spalvos derinius su ryškiais rožiniais elementais. Spalvos turi būti šiltos ir derėti tarpusavyje.

Prabanga ir žaidimai

Svetainė atrodyti stilingai ir elegantiškai, jeigu joje bus ne tik svarbiausi baldai, bet ir šiek tiek papildomų elementų ir dekoracijų. Tai yra sėkmės raktas,kuris suteikia svetainei jaukumo. Šiemet, renkantis įvairias dekoracijas, reikėtų rinktis žaismingus ir prabangius elementus. Pavyzdžiui, šiemet bus labai populiarios prabangiai atrodančios aksominės pagalvėlės. Tuo pačiu nenustebkite svetainėje pamatę netikėtų elementų, tokių kaip senovinė rašymo mašinėlė, senas lagaminas, kuris tampa kavos staliuku. Tokie sprendimai šiemet bus labai populiarūs, todėl jeigu norite sukurti jaukios ir stilingos svetainės interjerą, pabandykite paeksperimentuoti.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *