Jeigu norite kasdien gerai jaustis, labai svarbu skirti dėmesio savo sveikatai ir tinkamai mitybai. Vien skaniai valgyti neužtenka, organizmą kasdien reikia papildyti jam svarbiomis medžiagomis, kad užtikrintumėte svarbiausias jo funkcijas, o taip pat ir gerą savijautą. „Biofitus“ vitaminai – vienas geriausių pasirinkimų Jūsų kasdieniam vartojimui. Verta žinoti, kokius vitaminus turėtume nuolat turėti namuose ir nepamiršti jų išgerti kiekvieną dieną.

Vitaminas C

Turbūt jau niekam nereikia priminti, kad vitaminas C yra labai svarbus mūsų organizmui ir jo reikėtų vartoti kiekvieną dieną. Šis vitaminas užtikrina mūsų imuninės sveikatos stiprumą, gerina mūsų savijautą. Taip pat šis vitaminas labai padeda medžiagų apykaitai, yra svarbus ne tik tod4l, kad apsaugo organizmą nuo infekcijų, bet ir padeda gyti žaizdoms. Todėl jeigu jaučiatės prastai, jeigu kamuoja peršalimas, jaučiate stresą, vitaminas C turi būti Jūsų racione. O kad to išvengtumėte, gerkite šį vitaminą kiekvieną dieną, ypač – šaltuoju metų laiku.

Vitaminas D

Lietuvoje saulėtų dienų turime nedaug, todėl tyrimai rodo, kad didžiajai daliai mūsų gyventojų trūksta vitamino D. Šio vitamino trūkumas gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus, tad į tai nereikėtų numoti ranka. „Biofitus“ elektroninėje parduotuvėje galite rasti kokybiško vitamino D, kuris praturtins Jūsų dienos racioną. Šis vitaminas parduodamas skirtingo stiprumo, o taip pat jis gali būti lašinamas arba purškiamas. Vitaminas D užtikrina ne tik Jūsų gerą savijautą ir gerą nuotaiką, tačiau ir padeda kovoti su stresu, nuovargiu, prastu miegu. Šį vitaminą reikėtų vartoti ryte., kad visą dieną turėtumėte pakankamai energijos.

B grupės vitaminai

Kiekvienas mūsų kasdien patiriame streso, ištikus netikėtoms situacijoms, imame jaudintis. Nuo netinkamos rutinos, ima kentėti miegas, o taip pat ir nervinė sistema. Norint išvengti tokių situacijų, kai nervinė sistema ima siųsti signalus, reikėtų kasdien vartoti B grupės vitaminus. Jie saugo mūsų organizmą nuo streso ir depresijos. Labai svarbu, kad šis vitaminas būtų vartojamas kasdien, nes jis organizme nesikaupia ir labai retai jo pakankamai galima gauti su maistu net ir laikydamiesi taisyklingos mitybos principų. Šis vitaminas labai svarbus tuomet, kai dirbamas fizinis darbas, kai gyvenamas aktyvus gyvenimas, sportuojama. „Biofitus“ B grupės vitaminai ne tik padėti gerai jaustis, bet ir užtikrins kūno atsistatymo funkcijas.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *