marketing luck technology letter
Photo by FreeBoilerGrants on Pexels.com

Nors SEO paslaugos sulaukia vis daugiau internetinės rinkodaros specialistų dėmesio, praktikoje matome, kad nemaža dalis verslų vis dar nesinaudoja organinės paieškos privalumais. Dažniausiai SEO paslaugų atsisakoma dėl nesėkmingos ankstesnės patirties, lūkesčius sutelkus į nerealius SEO specialisto pažadus. Deja, įmonės, žadančios itin aukštus rezultatus per maksimaliai trumpą laiką, paprastai orientuojasi tik į greitą uždarbį ir, užuot suteikdamos realios naudos, gali pridaryti nemažai rūpesčių. Kad išvengtumėte nemalonių staigmenų, turėtumėte aiškiai suprasti, kokią realią naudą jums gali pasiūlyti kompetentinga ir savo darbą išmananti SEO agentūra.

Ar SEO paslaugos yra universalus sprendimas kiekvienam verslui?

Viena dažniausių klaidų, – įsitikinimas, kad SEO optimizavimo darbai yra universalus sprendimas, atnešantis tuos pačius rezultatus per tą patį laiko tarpą. Sąžiningai dirbanti SEO agentūra visų pirma atlieka išsamią jūsų svetainės analizę ir, atsižvelgdama į SEO rezultatus įtakojančius faktorius, numato konkrečių darbų sąrašą, informuoja apie realius rezultatus ir jų įgyvendinimo terminus.

Jei SEO agentūra žada greitą raktažodžių pozicijų iškėlimą, reikėtų pagalvoti apie bendradarbiavimą su kita įmone. Garantuoti greitą rezultatą, ypač raktažodžiams, turintiems didelę konkurenciją, paprasčiausiai yra neįmanoma. Kartais teigiami pokyčiai pastebimi tik po kelių mėnesių, o visiškai naujų svetainių optimizavimui gali prireikti ir mažiausiai pusmečio. Taip pat jokia agentūra negali garantuoti nuolatinės TOP1 pozicijos konkrečiai raktinei frazei, kadangi „Google“ šių pozicijų neparduoda, o nuolatinės konkurencijos sąlygos neišvengiamai keičia reitingavimą, reikalaudamos nuolatinių optimizacijos veiksmų.

Ką iš tiesų jums gali pasiūlyti SEO agentūra?

Pradėdama optimizavimo darbus, SEO agentūra įvertina įmonės teikiamas paslaugas, kad suprastų, kokios raktinės frazės yra aktualios konkrečiam verslui. Tuo pačiu atliekama svetainės turinio ir struktūros analizė, vertinamos raktažodžių pozicijos organinėje paieškoje, numatomos galimybės šių pozicijų aukštinimui. Naudojantis „Google Analytics“ įrankiu atliekama svetainės lankomumo srautų analizė, įvertinamos natūralaus lankytojų srauto didinimo perspektyvos. SEO paslaugos yra neatsiejamos nuo vidinių ir išorinių optimizacijos darbų, tačiau jų apimtis, pobūdis ir įgyvendinimo terminai yra parenkami priklausomai nuo individualios situacijos.

Sėkmingai įgyvendinus SEO darbus, yra pagerinamas interneto svetainės randamumas interneto paieškos sistemose pagal įvairesnes paieškos frazes ir pakeliamos svetainės pozicijos organinės paieškos rezultatuose. Siekiant išlaikyti ir gerinti pasiektą rezultatą, būtina sekti ne tik raktinių pozicijų, bet ir natūralaus lankytojų srauto pokyčius, stebėti konkuruojančių svetainių pozicijas ir laiku imtis papildomų vidinių ir (arba) išorinių SEO optimizacijos veiksmų. Sėkmingai derinami SEO analizės, vidinio bei išorinio SEO ir SEO monitoringo darbai užtikrina ilgalaikius rezultatus ir svetainės įsitvirtinimą pirmuosiuose paieškos sistemos rezultatų puslapiuose.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.