Renkantis patalynę, visų pirma reikia stengtis pirkti visą komplektą, nes taip palaikysite vientisą stilių savo miegamajame bei sužavėsite jo lankytojus estetiškumu. Nemažiau svarbi yra pasirinktos patalynės medžiaga, nes būtent nuo jos kokybės priklauso ir mūsų miegas. Žmogus niekada nesuklys pasirinkdamas visų pamėgtą bei išgirtą – medvilnės pluošto nuaustos patalynės komplektą.

Medvilnės pluošto privalumai

Daugumos mylimas ir naudojamas medvilninis pluoštas puikiai tinka patalynėms naudojamoms vasarą. Pluoštas pasižymi ne tik puikiu laidumu orui, bet ir labai gerai sugeria drėgmę, yra minkštas, švelnus ir malonus kūnui. Medvilnės audinys yra patvarus ir ilgaamžis, atlaikantis daugybę skalbimų, bet tuo pačiu neprarasdamas savo savybių. Tad jei nusprendėte pasirinkti medvilninę patalynę vasarą, svarbiausia atkreipti dėmesį, kad jos audinys būtų plonas, lengvas ir leistų laisvai judėti net ir miego metu.

Satino audinio privalumai


Norintiems sukurti unikalų interjerą, siūlome iš satino audinio pagamintus patalynės komplektus. Satinas – tai nepaprastai populiarus audinys – ne tik dėl savitos klasikinės elegancijos. Tai taip pat ir dėl audinio funkcionalumo. Tai suteikia unikalią jutiminę patirtį – ji yra slidi ir šalta liečiant, taip užtikrinant aukštą šilumos komfortą karštomis dienomis. Štai kodėl tai yra puikus pasirinkimas ir tinka ne tik šaltomis ir niūromis žiemos naktimis, bet taip pat maloniai apgaubia ir šiltais vasaros vakarais. O tinkamai prižiūrint naudojimo trukmė bus ilgaamžė, satinas išlaiko blizgesį ir nepriekaištingą išvaizdą.

Dar vienas privalumas, kad satinas yra higroskopinis – galintis sugerti drėgmę, gaminiai iš satino „kvėpuoja“ ir yra nepaprastai patogūs kasdieniame gyvenime. Audinys pritraukia mažiau dulkių erkučių, dulkių dalelių ir kitų elementų. Miegodami ant satino audinio, kvėpuosite grynu ir švariu oru. Tai yra neatsiejama privalumas tiems, kurie turi alergiją (hipoalergiški).Taigi satino audinys turi teigiamą poveikį kūnui – jis padaro odą švelnią, lygią ir elastingą.

SAVASHOME siūlomi unikalūs dizainai bei įvairūs dydžiai Jūsų patogumui leis naujai įsigytą patalynę paversti pagrindiniu miegamojo akcentu, kuris puikiai prisidės prie bendro interjero kūrimo. Didelis spalvų ir dizaino pasirinkimas leis išsirinkti geriausią patalynės komplektą, kuris tenkins visų spalvų bei atspalvių mėgėjus.

SAVASHOME gaminami patalynės komplektai – tai puikus pasirinkimas visiems, kurie nori gero, kokybiško miego bei stilingo interjero dizaino savo miegamajame.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.