Klientai perkantys baldus  internetu  turi galimybę sutaupyti savo laiko, pinigų, užsakymas bus įvykdytas ir prekės pristatytos į namus, tačiau norint neapsirikti renkantis baldus internetu, reikėtų atkreipti dėmesį: į baldų kainą, į matmenis, įvertinti jų funkcionalumą. Žinodami savo patalpos matmenis, galėsite prekes rinktis pagal internete pateiktus baldų matmenis. Atidžiai skaitykite gaminių aprašymus ir nedarykite skubių pasirinkimų. Visada apsvarstykite, ar baldai pateisins jūsų individualius poreikius, ar jie bus funkcionalūs ir patogūs, pvz., ar pasirinkta lova turės patalynės dėžę, o jeigu tai bus spinta, tai kiek joje yra stalčių, lentynų ir t.t. Pirkdami internetu turėsit galimybę įvertinti pateiktas prekes pagal kainą nuo žemiausios iki aukščiausios. Atkreipkit dėmesį į tai, kokia prekių pristatymo kaina, ir ar yra siūlomas nemokamas atvežimas bei kiek laiko užtruks baldų atvežimas. Baldai internetu gali būti puikus būdas sutaupyti pinigų, laiko ir išsirinkti pageidaujamus baldus už patrauklią kainą. Jeigu perkate norimus baldus internetu vien iš nuotraukos ir abejojate pirkiniu, tuomet kreipkitės į pardavėją, kuris padės apžiūrėti ir išbandyti baldą fizinėje parduotuvėje, sandėlyje, arba paskaityti kitų pirkėjų atsiliepimus ir rekomendacijas.

Baldai iš natūralaus medžio masyvo

Lietuvoje baldai dažniausiai gaminami iš: pušies, eglės, ąžuolo, beržo, alksnio, klevo, uosio. Natūralaus medžio masyvo baldų mediena yra pasirenkama pagal spalvą, faktūrą ir tankį, pasižymi skirtingomis savybėmis. Kuo medžio tankis didesnis, tuo jis bus atsparesnis nusidėvėjimui ir bus ilgaamžis. Mediniai baldai iš ąžuolo yra ypač vertinami, jie yra ilgaamžiai ir patvarūs, manoma, kad šio medžio baldai žmogui teikia energijos, yra  gyvybingumo simbolis. Mediniai ąžuolo baldai yra sunkūs ir masyvūs, jo paviršius  dažnai yra padengiamas skaidriu laku, norint apsaugoti nuo  augalinių  aliejų.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *