Jau kurį laiką vyriškos rankinės susilaukia vis daugiau dėmesio, nes vyrams dažniausiai nebeužtenka tik kišenių, norint sutalpinti ir patogiai nešiotis visus reikalingus daiktus. Vyriškų rankinių pasiūla yra tikrai nemaža, todėl neretai susiduriama su klausimu, kaip išsirinkti? Renkantis rankinę svarbu rasti tokią, kuri jums būtų tinkamo dydžio, formos, audinio, spalvos ir tarnautų kuo ilgiau.

Rankinės dydis ir forma

Norint pasirinkti tinkamo dydžio rankinę, svarbu tiksliai žinoti, kam ji bus skirta. Pavyzdžiui, jei rankinė yra reikalinga, tam kad galėtumėte joje laikyti svarbius verslo dokumentus ir planšetinį kompiuterį, tuomet jums gali užtekti ir dokumento dėklo ar nedidelio portfelio. Norite su savimi į darbą pasiimti sporto aprangą, kad iš kart po darbų galėtumėte keliauti į sporto klubą ir tuo pačiu norite, jog rankinė praverstų kaip rankinis bagažas? Tokiu atveju jums tiktų kelioninis krepšys. Mėgstate visur keliauti dviračiu? Turėtumėte pagalvoti apie rankinę per petį.

Spalva

Ieškant rankinės, ypač jei perkate pirmą kartą, turėtumėte rinktis tokias spalvas, kurios tiktų tiek jūsų darbui, tiek laisvalaikiui ir derėtų su viskuo, ką jau turite savo garderobe. Dažniausiai tai yra tamsesnių rudų arba juodų atspalvių rankinės. Jei tai atrodo per daug saugu jūsų skoniui arba norite paįvairinti savo turimą kolekciją, išbandykite neutralias, bet universalias spalvas, tokias kaip pilka, gelsvai ruda, tamsiai mėlyna, tamsiai žalia ar tamsiai raudona.

Medžiaga

Jei norite, kad jūsų rankinė būtų praktiška ir tarnautų ilgiau, tuomet labai svarbu atsižvelgti iš kokios medžiagos ji pagaminta. Dažniausiai naudojamos trys medžiagos: oda, drobė ir nailonas. Universaliausia yra oda, nes ji tinka beveik bet kokio stiliaus rankinėms ir yra praktiška bei pasižymi ilgaamžiškumu.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.