man hands people woman
Photo by Kindel Media on Pexels.com

Addere Care yra dar praėjusiais metais atsidarę slaugos namai Trakuose. Dažnai slaugos namai gali kelti neigiamas ir niūrias asociacijas, tačiau Addere Care laužo šiuos stereotipus. Kompetentingas ir malonus personalas padeda kiekvienam ten esančiam pacientui susitvarkyti su kasdienėmis procedūromis, rūpinasi jų medicininiais poreikiais ir padeda palaikyti šiltą ir jaukią atmosferą. Didelis dėmesys Addere Care yra skiriamas asmenims, turintiems demencinių susirgimų. Savarankiška jų priežiūra gali pareikalauti daugybės pastangų ir laiko, todėl Addere Care slaugos namai stengiasi palengvinti ne tik tokių susirgimų turintiems asmenims, bet ir jų artimiesiems. 

Addere Care slaugos namų privalumai

Addere Care pasižymi itin rūpestingu ir dėmesingu personalu. Čia svarbus yra kiekvienas pacientas ir jo poreikiai. Buvimas Addere Care užtikrina ne tik kokybiškas paslaugas ir visuomet pasiruošusi padėti personalą, bet ir nuolatinį bendravimą, pokalbius su kitais gyventojais, pasivaikščiojimus gryname ore. Tokie dalykai labai padeda pakelti slaugos namuose gyvenančių žmonių moralę ir priminti jiems, jog jie nėra vieni ar vieniši. Addere Care rūpinasi, jog kiekvienas žmogus galėtų jaustis oriai, valgyti skanų ir tinkamą maistą, gauti visas reikiamas medicinines procedūras ir pagalbą kasdienėse veiklose. Addere Care priima lankytojus, todėl šeimos nariai čia yra visada laukiami. Addere Care randasi Trakuose, todėl susisiekimas su aplinkiniais miestais yra labai patogus. Graži aplinka leis pasimėgauti saulės spinduliais ir nesijausti įkalintiems tarp keturių sienų. 

Addere Care slauga

Slaugos namai Addere Care savo pacientams teikia slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas. Pasitaiko atvejų, kai dėl slaugos besikreipiantys asmenys tikisi aktyvaus gydymo ar reabilitacijos. Tačiau tokias paslaugas teikia tik tam skirtos sveikatos įstaigos. Addere Care slauga yra pacientų sveikatos būklės užtikrinimas, jų kasdienių procedūrų palengvinimas bei psichologinė pagalba pacientams. Į slaugos namus dažnai patenka asmenys, kurių ligos yra labai pažengusios ir nebėra taikomas aktyvus gydymas. Ir nors dabar Addere Care negali pasiūlyti reabilitacijos paslaugų, ateityje Addere Care siekia specializuotis ir į tokio tipo paslaugas. 

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *