Stiklinės vazos gėlėms yra puikus namų dekoro akcentas. Kokybiška stiklinė vaza suteiks jūsų svetainės, valgomojo ar kitai erdvei daugiau spalvų ir elegancijos.

Vaza puošia bet kokius namus

Decoliu.com asortimente Jūsų laukia rankų gamybos stiklinės vazos, kurios puikiai atrodo bet kurioje patalpoje. Šie daiktai taip pat yra puiki dovana draugams ir šeimos nariams. Dekoruoti būstą stiklinėmis vazomis lengva, jei žinote, kaip tai padaryti tinkamai! Naudoti vazas galite ir be puokštės. Tinkamai parinkta ir sudėliota vaza sukurs elegancijos aurą namuose, net jai į ją nebus pamerktos gėlės. Tai elegantiškas, bet praktiškas aksesuaras, kuris nepaliks abejingų.

Kokių spalvų vazą rinktis?

Stiklinės vazos gėlėms su įvairiais spalvotais akcentais atrodo išties puikiai. Tai gali būti tokios spalvos, kaip oranžinė, geltona, žalia, mėlyna ir kt.

Namų dekoravimo naudojant stiklines vazas galimybės yra neribotos. Stiklinės vazos gėlėms gali būti net rinkiniuose, todėl galite pasirinkti, kurios spalvos geriausiai tinka kartu, atsižvelgdami į savo interjerą, baldus ir estetinį skonį.

Jei norite tiksliai suderinti spalvas, galite rinktis stiklo vazų rinkinius, kuriuose bus net kelių derančių spalvų stiklinės vazos.

Skaidrios ir spalvotos stiklinės vazos

Pagal užsakymą pagamintos vazos yra gaminamos naudojant aukščiausios kokybės stiklą. Šios vazos gali būti skaidrios arba spalvotos, pavyzdžiui žalios, oranžinės, juodos ar mėlynos spalvos.

Jos gali būti naudojamos kaip lentynos, stalo puošmena. Be šių dekoravimo galimybių, stiklo vazos taip pat gali būti valgomojo stalo aksesuarų komplekto, taip pat rankomis pūsto spalvoto stiklo indų dalis. Tiesą sakant, buvo pastebėta, kad valgomojo stalo aksesuarų rinkinys, kuriame įkomponuota kokybiška stiklinė vaza, dar labiau atskleidžia kambario grožį. Jos puikiai tinka šventinei vakarienei, suteikia erdvei daugiau elegancijos, o šventei – iškilmingumo.

Platus interjero akcentų pasirinkimas

Puikiai suprantame, kad kuriant interjerą svarbi kiekviena smulkmena. Būtent todėl stiklinės vazos yra tik vienas iš daugybės galimų aksesuarų, kuriais galite papuošti savo būstą.  Decoliu.com internetinėje parduotuvėje rasite daugybę kitų dekoravimo elementų, kurie tiks bet kokiems namams!

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *