Kiekvienas gamintojas savo produktus siekia gabenti ir sandėliuoti saugiai bei patogiai. Todėl renkantis plastikines dėžės modelį yra atsižvelgiama būtent į tokius aspektus. Plastikinės dėžės gali būt skirtingų modelių, dydžių, uždaros arba atviros, perforuotos arba pilno liejimo ir dar daugiau skirtingų pasirinkimų. Tačiau kaip žinoti, jog jūsų pasirinktos plastikinės dėžės bus tinkamos jūsų produktams, funkcionalios ir saugios? Pateikiame keleta aspektų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Plastikinės dėžės dydis

Plastikinės dėžės dažniausiai yra gaminamos kelių skirtingų dydžių. Priklausomai nuo jūsų produktų tipo ir kiekio, jums gali tikti net keli dydžiai. Labai svarbu atkreipti dėmesį į plastikinės dėžės aukštį – dažnai dėžės yra kraunamos viena ant kitos, todėl svarbu palikti vietos, kad produktai nesusispaustų. Jeigu turite daug produktų ir pakankamai vietos, rekomenduojame rinktis didesnio dydžio plastikines dėžes. 

Plastikinės dėžės modelis

Plastikinės dėžės modelis yra labai svarbus kuomet yra transportuojami specifiniai produktai. Yra produktų, kuriems tinka universalios dėžės, kaip ECR Baltic standarto plastikinės dėžės, tačiau yra ir tokių, kurie reikalauja specialaus talpinimo. Pavyzdžiui, šaldytiems produktams reikalingos uždaros plastikinės dėžės su šaldymo plokštėmis, kurios geba išlaikyti reikiamą produktų temperatūrą gabenimo metu. Panašiai yra ir su buteline tara. Tokiems produktams yra svarbu nebūti suspaustiems ir išlaikyti statmeną poziciją. Todėl tokiems produktams reikia specialiai skirtų plastikinių dėžių.Yra ir daugiau produktų, kuriems reikia specialių plastikinių dėžių, todėl geriausia yra pasitarti su plastikinių dėžių gamintojais ar tiekėjais. 

Plastikinių dėžių kiekis

Plastikinės dėžės gali talpinti skirtingą kiekį produktų, todėl svarbu apskaičiuoti, kokio kiekio plastikinių dėžių jums gali prireikti. Tai yra skaičiuojama pagal tai, kiek produktų gali talpinti viena plastikinė dėžė ir kiek iš viso yra gabenamų produktų. Neturint reikiamo kiekio plastikinių dėžių gali sustoti transportavimo procesas, kas nėra naudinga nei tiekėjams, nei gavėjams. 

Norėdami būti užtikrinti, kad išsirinkote tinkamą plastikinių dėžių modelį ir kiekį galite pasikonsultuoti su šios srities specialistais Plastic Pack. Daugybės metų patirtis, padės išsirinkti tinkamą plastikinės dėžės dizainą, o jei nerasite to, ko ieškote, jie padės jums atrasti geriausius ir funkcionaliausius sprendimus pasitelkdami partnerius iš užsienio ar suprojektuos naują dizainą. 

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *