Automobilio priežiūra nesibaigia ties jo plovimu ir siurbimu. Labai svarbu ir tinkama automobilių stiklų priežiūra. Nuo jų priklauso ne tik matomumas, bet ir saugumas. Deja, dalis vairuotojų tarsi nemato, kai ant stiklo atsiranda įdauža arba per ilgai delsia ją taisyti, tad galiausiai tenka keisti stiklą. Verta žinoti, kada reikia jau kreiptis remonto bei iš anksto pasidomėti, kaip automobilio stiklo remontas atliekamas.

Kada reikalingas remontas?

Vairuotojai dažniausiai daugiausiai dėmesio skiria priekiniam automobilio stiklui. Natūralu, nes per jį vairuotojas žiūri vairuodamas, tad dažniausiai ant šio stiklo atsiradusias įdaužas ir pastebime. Tačiau iš tiesų įdaužos gali atsirasti ir ant šoninių stiklų ar galinio stiklo. Norint jas pastebėti laiku, reikėtų reguliariai valant langus juos atidžiai apžiūrėti. Ir vos tik pamačiau, kad ant stiklo atsirado įdauža, reikėtų iš karto kreiptis į stiklų remontą atliekančius meistrus.

Labai dažnai vairuotojai praleidžia šį laiką ir su įdauža stikle važinėja dar ilgai, kol galiausiai ji taip išsiplečia, jog trukdo matyti arba suskyla visas stiklas. Tokiu atveju nepadės joks automobilio stiklo remontas, nes bus reikalingas jo keitimas. Deja, tokia paslauga yra daug brangesnė ir ilgiau trunkanti. Todėl norint to išvengti reikėtų į remonto meistrus kreiptis kuo greičiau.

Kaip atliekamas stiklų tvarkymas?

Labai daug vairuotojų mano, kad automobilio stiklo remontas yra sudėtingas darbas, todėl atidėlioja tai net ir matydami, kad stikle yra įdauža. Kartais galvojama, kad tai užtruks labai ilgai, teks būti be automobilio, o tai sukelia papildomų rūpesčių. Tačiau iš tiesų viskas yra daug paprasčiau.

Jeigu laiku kreipėtės į specialistus, automobilių stiklai gali būti suremontuoti dar tą pačią dieną. O pats darbas kartais užtrunka vos keliasdešimt minučių. Kai įdauža yra nedidelė, ji yra užpildoma specialia medžiaga,kuri šviesoje pakeičia spalvą ir tampa permatoma. Taip atkuriamas stiklo vientisumas ir patvarumas. Tuomet remontuota vieta nupoliruojama ir nelieka jokių žymių, kad stiklas buvo remontuotas. Toks stiklas ir toliau atliks savo funkcijas, jis leis gerai matyti ir užtikrins vairuotojo bei keleivių saugumą.

Tam, kad darbas būtų atliktas kokybiškai, rinkitės tik patikimus meistrus. Yra nemažai servisų, kurie specializuojasi ties automobilio stiklų remontu ir keitimu. Čia darbai atliekami profesionaliai ir dažniausiai suteikiama remonto darbų garantija.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *