Kai kam tai gali būti dar visai negirdėtas dalykas, nors tokios elektrinės sparčiai populiarėja ir jų nuolat daugėja. Kadangi tai unikali galimybė kiekvienam turėtų nuosavą energijos šaltinį, kuris gamintų ekologišką bei aplinkai draugišką elektrą. Tačiau svarbiausia yra tai, jog toks įrenginys leistų gerokai sumažinti ir išlaidas bei taip sutaupyti. Tokiose vietose įrengiamas didelis kiekis elektrinių, kurios gali priklausyti skirtingiems žmonėms, nepriklausomai, kur jie gyvena. Kadangi elektra bus perduodama per įprastus elektros tinklus. Taip pat nebūtina įsigyti tokios elektrinės, kadangi galima ir ją išsinuomoti, nors finansiškai praktiškesnis variantas būtų investuoti ir nusipirkti šį įrenginį.

Kiek galima sutaupyti?

Viskas labai priklauso nuo kiekvieno elektros poreikių bei turimos ar turimų elektrinių pajėgumų. Kadangi saulės parkai yra sudaryti iš daugybės jų, tad galima pasirinkti, kokio galingumo įrenginiai bus reikalingi būtent jūsų namams. Tačiau tokiu būdu net ir be didesnių investicijų galima sumažinti elektros sąnaudas net iki trijų kartų. Kas tikrai bus juntamas skirtumas. Tuo labiau, kad investuota suma per keletą metų pilnai atsipirks. O toliau jau bus galima mėgautis nieko nekainuojančia ir ekologiška elektros energija, kuri bus gaminama turimose elektrinėse ir pasieks kiekvieno namus. Taigi, žvelgiant iš finansinės perspektyvos, toks variantas leistų sutaupyti tikrai nemažai. O tikslią sumą galima sužinoti pasinaudojus viena iš tam skirtų skaičiuoklių.

Skaičiuoklė – pagalba apsisprendžiant

Saulės parkai suteikia galimybę įsigyti ir turėti nuosavą elektrinę bei visiškai nesirūpinti dėl jos eksploatavimo niuansų. Tiesa, prieš tai reikės nuspręsti, kokio galingumo įrenginys bus reikalingas ir bus optimaliausias variantas būtent jums. Tam skirta skaičiuoklė, kuri leidžia įvertinti energijos poreikius ir pagal tai parinkti geriausią variantą. Taip pat ji gali parodyti, kiek pavyks sutaupyti pinigų per metus ar netgi per ilgesnį ilgą. Be to, automatiškai apskaičiuojama ir tai, per kiek laiko galėtų atsipirkti visos investicijos. Taigi, tiek dvejojantiems dėl tokio varianto, tiek ir norintiems atrasti tinkamiausią sprendimą skaičiuoklė tikrai pagelbės.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *