Pas kiekvieną iš mūsų telefone, o gal ir fotoaparato kortelėje, tikrai yra ne vienas šimtas nuotraukų, o taip norime, kad jos išliktų ilgam ne tik atmintyje, bet ir norisi jas įprasminti, matyti dažniau nei tik braukant telefoną. Šiais laikais tiek daug pasiūloje produktų su nuotraukomis: puodeliai, marškinėliai, pakabukai ir kitos mielos smulkmenėlės. Smagu kaskart geriant arbatą pamatyti būtent tą mieliausią nuotrauką ar apsirengti drabužį, ant kurio yra atspausdinta širdžiai pati mieliausia nuotrauka.

Tikriausiai nerasime namų, kuriuose nėra fotorėmelių, kuriuose patalpintos pačios gražiausios ir brangiausios nuotraukos. Gera į jas žvelgti ir matyti artimuosius, ar save, kur užfiksuotos tos akimirkos, kurias prisimename su šypsena ir širdyje lieka šilta, gera… Bet dabar egzistuoja ne tik ant fotopopieriaus spausdintos nuotraukos. Vis labiau populiarėja fotodrobės. Jomis galime dekoruoti namus. Šie spaudos darbai tiks kiekvienam kambariui: tiek svetainei, tiek koridoriui, miegamajam ar vaikų kambariui, netgi ir ofiso kampeliui galite suteikti naujų spalvų atsispausdinę ant fotodrobės mielas akimirkas su šeima, draugais ar savo atostogų nuotrauką. Nesmagu namuose matyti tuščias sienas. Jas galime dekoruoti ne tik paveikslais, meno kūriniais, lipdukais. Fotodrobės – šiuolaikiškas ir inovatoriškas sprendimas atnaujinti būsto interjerą. Tad jomis puošdami sienas tikrai jas pagražinsite, įnešite naujovių ir sukursite jaukesnę aplinką. Šis sprendimas yra nebrangus, ir ilgaamžis bei labai svarbu, kad dar ir personalizuotas.

Ypač gražiai ant drobės būna atspausdintos nuotraukos, kurias darote fotostudijoje. Jos būna kokybiškos ir kartu meniškos. Tokią nuotrauką galite spausdinti ant maksimalaus formato drobės. Įspūdis tikrai garantuotas, o ir tinkamai galėsite įprasminti vestuvių, krikštynų, svarbaus gimtadienio ar kitų šeimai brangių akimirkų momentus. Nuotraukų galerijoje tikrai rasite pačias geriausias akimirkas. Tam, kad fotodrobės būtų atspausdintos kokybiškai, labai svarbu bus atsakingai pasirinkite įmonę, kuri tokį darbą atliks. Atkreipkite dėmesį, kad nuotraukos būtų atspausdintos aukščiausia spaudos raiška. Tokius dekoro akcentus svarbu užsisakinėti iš savo srities profesionalų. Tad įdėkite didžiausias pastangas, kad atspausdintas vaizdas atsipirktų emociškai. Ilgai nelaukę atnaujinkite namų interjerą jau dabar.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.