Žmonės, kurie susiduria su skolų problemomis, visada ieško skolų įmonių, konsultantų, programų, knygų, žurnalų, svetainių ir paslaugų. Kas neišprotėtų dėl skolų problemų?

Yra keletas svetainių, knygų ir žurnalų, kuriuose gali būti skelbiama tai, ką jie vadina skolos panaikinimu, tačiau iš tikrųjų tai yra skolos panaikinimo sukčiai. Kas gi yra tikrasis skolų išieškojimas?

Taigi, kaip iš teisinių galimybių atpažinti skolų panaikinimo sukčiavimą? Tikrasis rezultatas yra tas, kad kai turite kelis šaltinius, susipainiojate ir blaškotės tarp tiesos ir sukčiavimo.

Pats pirmasis žingsnis siekiant išsiaiškinti skirtumą tarp skolos panaikinimo ir teisėtos sukčiavimo iš tikrųjų yra labai paprastas. Apgaulinga linija, pavyzdžiui, bankai gali palaikyti „nepaskolinti pinigų“, yra tam tikra skolos panaikinimo sukčiai.

Sukčiai tvirtins, kad kredito kortelių agentūros savo kasdienes procedūras atlieka neteisėtai, todėl kiekvieną kartą, kai naudojatės kreditine kortele, jūs iš tikrųjų nesiskolinate pinigų iš įmonės. Tai, žinoma, labai toli nuo tiesos.

Jie taip pat greičiausiai sakys, kad nieko neturite grąžinti ir kad nesate jiems skolingas.

Jie taip pat pabrėš, kad jums tereikia vadovautis jų patarimais panaikinant skolą, nes bankai nenorės, kad toks dalykas būtų atskleistas visai visuomenei.

Dėl skolų panaikinimo sukčių rėmėjų skolos panaikinimo strategijų reikalai atrodys nenaudingi. Jie visada maitinsis tuo, kad esate silpnas dėl spaudimo, kurį patiria jūsų skolų išmėginimai. Taigi iš tikrųjų, jei kada nors esate skolingi, galbūt svajojate apie patį įmanomiausią būdą atsikratyti esamų skolų.

Visada yra tokių įmonių, kurios linkusios jus patikinti, kad jos teisėtai nutrauks jūsų skolų sąskaitas. Žinoma, šie pažadai yra geriau pasakyti nei įvykdyti. Atrodo, kad dauguma svetainėse paskelbtų skelbimų kovoja už jūsų skolų panaikinimą už tam tikrą mokestį, tačiau tiesa ta, kad jie ims mokestį iš jūsų kredito kortelės sąskaitos ir taip pat ginčys tos skolos teisėtumą. taip pat.

Neapsigaukite išdrįsus patikrinti daiktą, nes iš tikrųjų viliojate save. Dauguma įmonių, kurios vadovauja šiai skolų panaikinimo sukčiai, nurodytų tam tikrus tinkamus teisėtus pagrindus, kad įrodytų, jog jų reikalavimai yra teisingi, ir tada leis jums jais patikėti.

Šie skolų panaikinimo sukčiai paprastai vilioja jus priversti kredito kortelių agentūrą leisti jums atleisti nuo jūsų skolų, nes jūs manote, kad mėgaujatės savo pinigais ir neturite už ką grąžinti. Kai tai padarysite, jūs turite tik vieną patikimą rezultatą – tai yra, atsidursite teisme!

Didelis NE-NE atsakyti į bet kurią iš šių skolų panaikinimo sukčiavimo. Jei atsakote į bet kurį iš jums atsiųstų tų, atidarote savo nuopuolio kanalus. Neapsigaukite šių sukčių. Yra daug specialistų, kurie gali padėti jums pašalinti skolas, todėl nepasitenkinkite sukčiais. Galite pranešti apie šiuos skolų panaikinimo sukčiavimo atvejus valdžios institucijoms, kad būtų imtasi tinkamų veiksmų.

Daugiau informacijos bus suteikta apsilankius https://teisineskonsultacijos.lt svetainėje.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.