pexels-photo-45708.jpeg
Photo by Dom J on Pexels.com

Taip jau kartais  nutinka, jog prireikus pinigų svarbiam pirkiniui, ligos atveju ir įvykus kitoms nenumatytoms aplinkybėms, turimų pinigų neužtenka. Tuomet telieka viena išeitis – skolintis reikimą sumą. Prašyti pinigų pas draugus ar giminaičius tikrai nėra malonu, juk dažnai norime problemas išspręsti patys. Skolintis pinigų iš pažįstamų dažnai sulaiko nemalonus įsipareigojimo jausmas. O kodėl ne kreditas? Žinoma, šiuo atveju  įsipareigojimų irgi neišvengsime, bet tikrai širdies neslėgs moraliniai įsipareigojimai, kurie dažniausiai ir būna labiausiai slegiantys.

Daugeliui paskolų ieškotojų labai aktualu gauti paskolą greitai, be jokių varginančių dokumentų pildymų ir įvairiausių biurokratinių procedūrų. Tiksliau tariant, reikalinga greita paskola.  Kompanija, kurios  tikslas yra suteikti šiuolaikiškas, inovatyvias paslaugas, siekti išduoti paskolas greitai ir paprastai, pasitelkiant modernius sprendimus, tikrai gali tapti tikru pagalbininku  finansiškai sunkią valandą.

Pirmiausia derėtų žinoti, kam kreditas gali būti suteikiamas greitai ir be jokių biurokratinių reikalų. Taigi, kreditą gausi, jeigu:

  • esi Lietuvos Respublikos pilietis;
  • esi ne jaunesnis nei 18 metų bei ne vyresnis nei 70 metų;
  • turi sąskaitą ar internetinės bankininkystės sutartį viename iš kreditą teikiančių įmonių  tinklapyje nurodytų Lietuvos Respublikoje registruotų komercinių bankų ar veikiančių kredito unijų;
  • gauni pajamas, kurios matomos Sodros valdomoje duomenų bazėje arba gauni pastovias pajamas į asmeninę banko sąskaitą ir jos pakankamos kreditui gauti;
  • neturi skolų, kurios skelbiamos viešose skolininkų duomenų bazėse.

Tačiau žinokite, jog gauti kreditą galima ir turintiems skolų. Tik tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau, kol bus įvertintas jūsų mokumas. Asmens gaunamos pajamos yra bene svarbiausias vertinimo kriterijus, svarstant jo galimybes gauti paskolą. Ieškant galimybių kaip gauti kreditą jei esi skolingas, privalu sekti, jog visos mokamos įmokos neviršytų nustatyto dydžio, t.y. 40 proc. gaunamų pajamų.

Kartais pačiam gali būti gana sudėtinga pasiskaičiuoti ar gaunamos pajamos leidžia paimti paskolą. O kreiptis į kiekvieną paskolų teikimo įmonę gali pritrūkti ir laiko, ir kantrybės. Išeitis gali būti  labai paprasta –  pasinaudokite paskolų palyginimo paslaugas suteikiančių platformų paslaugomis. Tokios kompanijos kredito vertinimą atliks žaibiškai ir pasiūlys asmeninį kredito pasiūlymą. Be to, tai yra išties saugu. Kiekvieno kliento duomenys yra saugomi sustiprinto saugumo duomenų centruose, o visa informacija apie klientus perduodama šifruotais duomenų perdavimo kanalais.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *