Artėjant žiemos šventėms, daugelis iš anksto ima galvoti apie dovanų pasirinkimą ir kuo nustebinti brangius žmones. Vienas geriausių pasirinkimų – praktiškos dovanos, kurios gali praversti kasdieną. Pavyzdžiui, jeigu ieškote geros ir kokybiškos dovanos brangiam vyrui, puikiai tiks šiuo metu itin populiarios vyriškos rankinės. Kaip jas išsirinkti?

Kur pirkti rankinę?

Jeigu ieškote stilingos ir kokybiškos dovanos, pirmiausia skirkite laiko įvertinti, kokių rankinių pasiūlą siūlo pardavėjai. Geriausiai tai galima padaryti internete. Čia rasite platų vyriškų rankinių pasirinkimą. Čia pirkdami sutaupysite laiko ir pinigų, bei galėsite rinktis iš didelio pasirinkimo.

Rinkdamiesi rankinę, pirkite ją tik pas patikimą pardavėją. Pavyzdžiui, jeigu perkate rankinę dovanai, geriausia, jeigu ji bus įsigyta lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje. Nors internetu galima pirkti iš bet kokios šalies, taip darydami, rizikuojate, kad siunta kur nors užstrigs ir Jums reikalingą dieną užsakytos vyriškos rankinės dar neturėsite.  Be to, jeigu ji atkeliautų pažeista arba būtų su broku, būtų sudėtinga ją grąžinti. Taip pat sudėtinga būtų ir žmogui, kuriam dovanosite rankinę. Jeigu visgi, jis nuspręstų ją grąžinti ir išsirinkti kitą, jam labiau patikusią prekę pas pardavėją.

Tačiau ir pirkdami pas lietuviškus pardavėjus, skirkite dėmesio ir įvertinkite, ar tai patikima elektroninė parduotuvė. Geriausia rinktis žinomus pardavėjus, kurie specializuojasi galanterijos pardavime. Pavyzdžiui, Lietuvoje puikiai žinoma elektroninė parduotuvė technomada.lt. Pirkdami tokiose vietose esate tikri, kad čia parduodamos prekės yra kokybiškos, originalios ir nekils problemų net jeigu prireiktų pasinaudoti grąžinimo garantija.

Koks modelis geriausias?

Renkantis rankinę dovanai, labai svarbu tinkamai pasirinkti vyriškos rankinės modelį. Tai reikėtų nuspręsti, pagalvojus apie tai, kokias rankines nešioja žmogus, kuriam perkate dovaną. O jeigu dar nenešioja, reikėtų pagalvoti, kokia jam praverstų. Pavyzdžiui, galbūt darbe jam nuolat reikia nešiotis dokumentus ir įvairią medžiagą? Tuomet jam puikiai tiktų vyriški dokumentų krepšiai, kurie šiemet yra labai populiarūs. O gal jis mielai renkasi per petį nešiojamas vyriškas rankines? Tokių pasirinkimas šiais metais taip pat labai populiarus. Ir nepamirškite pažiūrėti šių metų naujienos, kuri bus populiari tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų – tai ant juosmens segamos rankinės-piniginės. Tokios yra puikus pasirinkimas, jeigu ieškote dovanos, kuria vyras galėtų nešioti kelionėje, laisvalaikiu ar atostogų metu.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *