Savo būstą turėti norisi. Jis visada bus gera investicija norintiems atsikratyti nuomos sutarčių, o jai pasibaigus nebenorint ieškoti vis kažko naujo, nebijoti išgręžti sienoje vinuką ir pasikabinti patį mylimiausią paveikslą ar tiesiog ramiai naktį užmigti žinant, kad butas “yra mano”. Šiandien yra labai geros bankų palūkanos, todėl dėl šių pagrindinių ir keletos nepaminėtų priežasčių yra intensyviai parduodami nauji butai Vilniuje.

Sostinėje gyventi ir pirkti naują butą verta. Čia nuolat kuriasi naujos įmonės, investuoja verslai ir privatūs investuotojai, plečiasi paslaugų sektorius, dėl to nuolat didėja gyventojų skaičius. Ne tik statistiškai, bet ir vizualiai matome, kaip „auga Vilnius“. Kiekvienas miesto kampelis vis gražinamas, statomi nauji pastatai, verslo centrai bei daugiabučiai. Pastarieji bene labiausiai ir domina kiekvieno iš mūsų akį. Galite rinktis bet kurį Vilniaus rajoną. Parduodami nauji butai Vilniuje tiek Antakalnyje, tiek Pilaitėje, tiek miesto širdyje, senamiestyje. O kur labiausiai norėtumėte gyventi jūs? Kokius keliate butui reikalavimus? Ar jis turi būti erdvus, ar priešingai – maksimaliai puikiai išplanuotas vieno ar dviejų kambarių butas? Visgi duomenys sako, kad pastaruoju metu suintensyvėjo didesnio ploto butų pardavimai. Galbūt įtakojo praūžusi ir vis dar tebesitęsianti pandemija, darbas ir mokslai iš namų, kai reikia papildomo stalo ir darbo kampo? Juk daug mieliau ir patogiau dirbti, kai yra tam skirta susikaupti erdvė.

Jei ir jums aktualu ir įdomu, kokie butų pardavimo mastai Vilniuje, tai perskaitę sekantį sakinį greičiausiai kilstelėsite kairį arba dešinį antakį. Šių metų gegužės mėnesį Vilniuje buvo parduota net 650 butų! Visi jie buvo naujos statybos. Populiariausias jau kurį laiką išliko Šnipiškių rajonas. Būtent ten sostinėje vyko didžiausias statybų bumas. Lietuvos bankas skelbia, kad didelė dalis investicinio būsto perkama iš nuosavų, o ne skolintų lėšų, todėl šis reiškinys dar nekelia problemų finansų rinkų tvarumui. Vasara nesumenkino butų pardavimo ir „Inreal“ duomenimis 2021 m. liepos mėn. Vilniuje buvo susitarta dėl 565 naujų būstų pardavimo (atmetus 15 susitarimų atšaukimų – 550). Labiausiai pirkėjus domino ekonominės klasės butai ir apartamentai (58 proc. visų susitarimų). Populiariausi mikrorajonai liepos mėnesį buvo: Lazdynai (kartu su Lazdynėliais), Naujamiestis ir Pilaitė. Ilgą laiką tarp populiariausių mikrorajonų pirmavusiose Šnipiškėse jau nelabai yra iš ko rinktis, daugelis butų ten jau išpirkta. Tad jei dar norite įsigyti butą sostinėje – suskubkite.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *