Šokių pamokos Kaune ar kitame mieste tampa vis populiaresniu laisvalaikio praleidimo būdu. Tai labai smagi pramoga, kuri ne tik praturtina naujomis žiniomis, bet ir leidžia atsipalaiduoti bei mėgautis geru laiku ir smagia muzika.

Kodėl verta šokti laisvalaikiu?

Jeigu dar niekuomet nelankėte šokių pamokų, tačiau mėgstate gerą muziką ir judėti šokių aikštelėje laisvalaikiu, kodėl nepabandžius užsirašyti į šokių mokyklą? Šokiai Kaune gali būti puiki laisvalaikio idėja. Pavyzdžiui, šokiai poroje sustiprina tarpusavio ryšį, leidžia atrasti vienas kitą naujuose amplua. Jeigu su antrąja puse ieškote, ką naujo išbandyti, šokių pamokos Kaune gali būti puikus pasirinkimas. Ne tik gerai praleisite laiką, sustiprinsite jausmus, bet ir įgausite naujų patirčių, išmoksite naujų, dar nežinotų šokių ir šokio žingsnelių.

Ar laukiami tik profesionalai?

Labai dažnai net ir gerai šokantys žmonės baiminasi užsirašyti į šokių mokyklas, nes mano, kad jose laukiami tik profesionalai. Tačiau tai yra tik mitas. Šokti gali beveik visi, laukiamas yra kiekvienas. Šokti laisvalaikiui tai nereiškia siekti profesionalumo aukštumų. Svarbiausia pasirinkti Jūsų pasirengimo lygį atitinkančią grupę ir joje tikrai jausitės gerai. Į šokių pamokas žmonės ateina mokytis ir gerai praleisti laiką, o ne konkuruoti. Tad kodėl neturėtumėte pabandyti ir Jūs?

Kaip įkalbėti partnerį šokti?

Labai dažnai šokių pamokos Kaune tampa tikru iššūkių toms poroms, kuriose šokti nori tik vienas partneris. Vienam tenka nusileisti ir pasitaiko, kad pamokose šokiai būna ne tokie ir linksmi, poroje prasideda barniai. Tad verta žinoti, kad jeigu norite mokytis šokių poroje, tai nebūtinai turi būti Jūsų antroji pusė. Ypač, jeigu ji to tikrai nenori. Nereikėtų versti vienas kito kažką veikti. Tai gali tik pakenkti santykiams. Jeigu Jūsų antroji pusė kategoriškai atsisako šokti, Jūs vis tiek galite mokytis šokių poroje. Daugybėje šokių mokykloje sudaromos poros, kuriose galima treniruotis.

Taip pat yra įvairių šokių, kuriuose poros keičiasi ir taip gaunate proga pašokti su vis skirtingais partneriais. Tokiu būdu patenkinamas vieno poros asmens noras leisti laisvalaikį šokio aikštelėje ir kitas dėl to neturi kentėti. Jeigu po treniruočių grįžtate su geromis emocijomis, jomis dalijatės su savo antrąja puse namuose ir jaučiatės puikiai praleidę laiką, tai santykius gali tik pagerinti.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *