assorted iphone lot
Photo by Gabriel Freytez on Pexels.com

Tai yra įrenginys, kuris lydi žmones praktiškai kiekviename jų žingsnyje. Todėl natūralu, jog taip intensyviai naudojamas jis gali sugesti. Ir tokiu atveju norisi ne tik kuo greičiau jį sutvarkyti, bet ir to, jog šį darbą atliktų tikri profesionalai. Tačiau anksčiau nesusidūrus gali būti pakankamai sunku pasirinkti, tuo labiau, kad yra ne viena įmonė, kuri tuo užsiima. Bet dauguma jų dirba tikrai gerai. Todėl renkantis ir norint aukščiausios kokybės galima atkreipti dėmesį į patirtį bei žmonių atsiliepimus. Kadangi būtent jie neretai padeda suprasti bei apsispręsti. O jeigu nenorite skirti laiko paieškoms, tuomet galite rinktis Smartparts paslaugas, kurios yra vertinamos kaip vienos iš pačių geriausių.

Kada taisyti neapsimoka?

Daugelis susidūrę su telefono problema pirmiausiai svarsto ar aplamai apsimoka jį tvarkyti. Kadangi dažnu atveju tai būna ne visai naujas įrenginys. O jeigu dar gedimas atrodo pakankamai rimtas. Tačiau geriausiai visa tai galėtų įvertinti specialistai, kur atliekamas telefonų remontas. Kadangi kartais net ir rimta problema gali būti nesunkiai sutvarkoma ir tam nereikės didelių išlaidų. O kartais pakankamai smulkus pažeidimas gali reikšti, jog teks galvoti apie naują telefoną. Todėl bendrai pasakyti, kada apsimoka ar neapsimoka jo taisyti būtų pakankamai sudėtinga. Viskas priklauso nuo kiekvieno individualaus atvejo, todėl visus juos reikėtų vertinti atskirai.

Kokie yra dažniausi gedimai?

Jeigu vertinti visas situacijas, tai dažniausi yra mechaniniai pažeidimai, kurie atsiranda, pavyzdžiui, iškritus telefonui. Ir tuomet labai dažnai nukenčia jo ekranas. Tačiau pasitaiko ir kitokių gedimų, kurie atsiranda ne dėl žmogaus kaltės. Tiesa, jie nėra tokie dažni ir labiau būdingi jau senesniems telefonams. Kadangi kitu atveju telefonų remontas atliekamas taikant garantinį aptarnavimą. Ir, jeigu tai gamyklinis defektas, tuomet žmogus gali gauti net ir visai naują įrenginį. Bet tokiais atvejais patys gedimai yra labai specifiniai ir išskirtiniai, todėl kaip dažnų juos apibrėžti negalima. Taip pat šiomis dienomis kai kurie gedimai netgi nėra taisomi, kadangi patys telefonai nėra tokie brangūs, kad vertėtų tą daryti.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *