people wearing white shirt working on woman s teeth
Photo by Andrea Piacquadio on Pexels.com

Tiesių ir itin baltų dantų nori kiekvienas žmogus, tačiau matoma, kad Lietuvoje vyrauja nevykę stereotipai, jog tam reikia išleisti tūkstančius eurų. Tokias sumas išleisti prireikia nebent tiems pacientams, kurie jau turi ryškesnes dantų problemas. Tai labiausiai liečia dantų netekimą. Tačiau, net ir smarkiai pablogėjus dantų būklei ar jų netekus, išlieka labai didelė tikimybė atgauti gražią šypseną. Tam pasitelkiamas dantų protezavimas.

Protezai yra gerokai pažangesni nei buvo prieš dešimtmetį

Pacientams, kurie yra dėl vienokių ar kitokių priežasčių neteko dantų, juos gali atstatyti pasirinkdami protezavimo procedūrą. Tačiau, vis dar vyrauja mitai, kad visi protezai yra tokie patys kaip seniau – išimami nakčiai. Viskas yra kardinaliai pasikeitę, jeigu reikia lyginti dabartinę odontologijos pažangą su prieš dešimt metų vyravusiai gydymo metodais.

Protezų pasirinkimas dabar yra gausesnis. Jie gaminami iš įvairių medžiagų, o tai leidžia išlaikyti jų puikią būklę ypač ilgą laiką. Seni protezai dažniausiai buvo gaminami iš keramikos ir pagal senas technologijas, todėl jau po kelių metų buvo galima matyti jų nusidėvėjimą. Dabartiniai protezai, jeigu yra tinkami prižiūrimi, gali būti išlaikomi net ir dešimt metų. Vienintelė priežiūra – juos valyti lygiai taip pat kaip dantis ir paprasčiausiai – reguliariai lankytis pas odontologus.

Dantų protezavimas (Klaipėdoje), kaip jau supratote, yra kardinaliai pasikeitęs, nes kalbant apie protezus, jų jau nebereikia nusiimti. Dantų protezai šiais laikais yra fiksuojami. Aišku, priklausomai nuo paciento norų bei galimybių, jie gali būti ir išimami. Kaip bebūtų, protezai fiksuojami ant sveikų dantų arba implantų. Tad, priežiūra būna įprasta – juos reikia valyti lygiai taip pat, kaip ir valant dantis.

Dantų protezavimo kainas lemia keletas faktorių

Svarbu atminti, kad dantų protezavimo paslaugų kainai įtaką daro keletas niuansų, o pagrindiniais laikomi paciento amžius, sveikatos draudimas bei klinika, kurioje atliekama ši procedūra. Aišku, esminis faktorius yra dantų būklė.

Jeigu esate jaunas žmogus, kuris neteko kelių dantų, tikėtina, kad ši procedūra jums nebus nemokama. Tačiau, jeigu jau išėjote į pensiją, tuomet protezavimo kaina priklausys nuo to, kiek ją kompensuoja ligonių kasos. Dažniausiai tokiems pacientams protezai nekainuoja nieko.

Dantų protezavimas Klaipėdos odontologijos centre

Jeigu ieškote patikimų dantų protezavimo paslaugų Klaipėdoje – kreipkitės į Klaipėdos odontologijos centro protezuotojus.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *