Atšilus orams, vaikai mėgsta dūkti kieme ir norisi jiems pasiūlyti kuo daugiau įdomios veiklos. Vienas populiariausių pasirinkimų – lauko transportas vaikams. Tai įvairios mašinėlės ir vaikiški elektromobiliai, kurie kuriami būtent mažiesiems. Šios prekės suteikia džiaugsmo mažyliams, tad jeigu galvojate savo vaikui išsirinkti kažką panašaus, verta pasidomėti, kokie modeliai populiariausi ir kodėl.

Kada pirkti vaikišką elektromobilį?

Tai labai dažnas klausimas, į kurį tenka atsakyti prekių vaikams pardavėjams. Dažniausiai elektromobiliai vaikams ar kitas lauko transportas vaikams perkamas sulaukus tam tikro amžiaus. Pavyzdžiui, nuo vienerių metukų galima pirkti paspiriama motociklus, kurie imituoja tikras dvirates transporto priemones. O štai elektrinių vaikiškų transporto priemonių dažniausiai galima pradėti ieškoti vaikui suėjus trejiems metams. Pavyzdžiui, tai gali būti puiki dovana gimimo dienos proga, taip pat puiki staigmena per Kalėdas ar kitą šventę.

Koks yra vaikiškų mašinėlių pasirinkimas?

Vaiki6ko lauko transporto pasirinkimas yra labai platus, tad jeigu galvojate pirkti tokią mašinėlę vaikui, tikrai rasite iš ko pasirinkti. Pavyzdžiui, labai populiarūs įvairūs motociklai. Vaikams galima nupirkti netgi tikro Vespa motociklo modelį, kuris atrodys nepriekaištingai, bus lengvai valdomas ir tikrai patiks vaikui. Yra daugybė spalvų pasirinkimų, tad tokios transporto priemonės tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Žinoma, taip pat labai populiarūs kabrioletai, kurie kartais gali būti netgi dviviečiai. Stilingi, gražūs ir paprasti naudoti tokio tipo automobiliukai vaikams yra puikus pasirinkimas vasarai. Toks lauko transportas vaikams paįvairins vasaros dienas kieme. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokio dydžio akumuliatorius yra tokiame elektromobilyje, kiek laiko jis kraunasi ir kiek laiko gali būti naudojamas.

Populiarūs ir įvairūs modeliai, kurie yra didesni. Pavyzdžiui, džipus imituojantys vaikiški elektromobiliai, policijos, gaisrininkų automobiliai. Tokie vaikiški elektromobiliai gali būti varomi keturiais ratais, tad lengvai paveš ne vieną mažylį. Jie gali būti valdomi ir vaiko, ir pulteliu. Vaikas pats vairuoja, stabdo, signalizuoja, įjungia ir išjungia automobilio šviesas.

Kur ieškoti elektromobilių vaikams?

Jeigu ieškote savo vaikams kažko iš vaikiškų elektromobilių, geriausiai apsidairyti elektroninėse parduotuvėse, kuriose parduodamas kokybiškas lauko transportas vaikams. Čia rasite platų pasirinkimą, galėsite palyginti skirtingus modelius ir išsirinkti Jūsų kriterijus bei biudžetą geriausiai atitinkantį modelį.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *