Internete gausu straipsnių, kuriuose lyginamos savarankiškos el. parduotuvės nuoma ir sukūrimo iš tiekėjo kaštai. Tokie palyginimai dažniausiai yra klaidinantys, nes autoriai dažnai lygina elektroninės parduotuvės nuomą su specialiai pritaikyto elektroninės prekybos sprendimo sukūrimu nuo nulio.

Tiesą sakant, klientai, turintys tam tikrą verslą, turi reikalauti, kad jie ieškotų unikalių interneto dizaino sprendimų, niekada nesvarsto nuomos. Elektroninės parduotuvės ir kitų prekybos platformų tiekėjų siūlomos pagrindinės versijos kartais negali patenkinti tokių vartotojų poreikių.

Kai kuriais atvejais elektroninės parduotuvės nuoma išties yra teisingas sprendimas. Tai padeda išbandyti savo produktą, atrasti savo nišą rinkoje ar tiesiog įgyti patirties elektroninės prekybos pasaulyje. Naudotojai, kurie pasirenka nuomą, dažniausiai pabrėžia nustatymo lengvumą ir greitį. Tačiau tokios elektroninės parduotuvės nesugeba išspręsti konkrečių verslo problemų, nes numatytosios versijos yra gana ribotos.

Vis dėlto, el. parduotuvės nuoma gali būti labai patogi ir vertinga:

1. Jei nuspręsite plėstis, jums nereikės keisti ar koreguoti dizaino, jei jis jums vis dar tinka.

2. Nereikia mokytis, kaip elgtis su kita sąsaja, nes ji išlieka ta pati.

3. Daugiau galimybių įdiegti SEO, sekti pardavimus ir kitus duomenis.

4. Neribojamas prekių skaičius, kliento paskyra, prekių kategorijos ir pan.

5. Pasirinkus el. parduotuvės nuoma pas patikimą tiekėją, Jūs galite būti ramūs dėl verslo stabilumo ir patikimumo.

6. Gerokai mažesnės pirminės išlaidos, kas mėnesį reikės atseikėti gana nedidelę piniginę sumą nuomos išlaidoms. Todėl tai geras pasirinkimas verslininkams, kurie neturi sukaupę didelio pradinio kapitalo el. parduotuvės įkūrimui ir dar tik nori išbandyti savo pajėgumus šioje srityje.

Akivaizdu, kad šis veiklos modelis daliai žmonių gali būti pats geriausias ir optimaliausias. Tačiau, kaip ir bet kuri kita veikla, internetinės parduotuvės nuoma reikalauja atitinkamo pasiruošimo ir žinių. Todėl įvertinkite savo galimybes ir lūkesčius bei pasirinkite išties patikimą nuomos platformą savo internetiniam verslui.

Jei domina 100 proc. patikima ir atsiperkanti el. parduotuvės nuoma ir norite gauti pasiūlymą dėl pagrindinės elektroninės parduotuvės, susisiekite jau dabar – mielai patarsime.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *