ausinės vaikams
Photo by Antoni Shkraba on Pexels.com

Vaikai auga labai greitai, tad natūralu, kad norisi jiems suteikti kuo geriausias brandos ir tobulinimosi priemones. O šiuo metu jų yra tikrai daug, kadangi IT praplėtė galimybes ir paskatino į paprastus dalykus pasižiūrėti visiškai kitu kampu.

Štai kad ir ausinės vaikams. Atrodo toks paprastas daiktas su tokia paprasta ir elementaria funkcija, tačiau šiuo metu galima rasti labai inovatyvius modelius, kurie dažniausiai ne tik atitinka, tačiau ir pranoksta poreikius. Šiuo metu kaip viena s inovatyviausių modelių vis dažniau yra minimos Energy Sistem Lol&Roll ausinės, kurios džiugina ne tik patraukliu stiliumi, tačiau ir funkcionalumu, galimybėmis, inovatyvumu.

Energy Sistem Lol&Roll bene pirmiausia vertinamos dėl savi dizaino. Paprasčiausiai vaikams svarbu aplink save matyti kuo daugiau spalvų, kuo daugiau pozityvių dalykų, kurie ne tik traukia akis, tačiau taip pat ir kuria aplink pasaulį gražius dalykus. Šio tipo ausinės tuo  labai džiugina, kadangi jos yra nuotaikingų spalvų, tad kiekvienas vaikas gali rasti variantą, kuris jam labiausiai tinka. O perkant internetu palyginti opcijas tampa tikrai gana paprasta.

Kitas svarbus konkrečiai šio tipo ausinių privalumas yra tai, kad jos padeda išvengti klauso varginimo. Kontroliuoti garsą yra ne tik paprasta, tačiau taip pat ir patogu. yra suteikiamas saugaus garso lygis, tad vaikas paprasčiausiai negalės klausyti muzikos arba kitų įrašų taip garsiai, kad taip galėtų pakenkti jo klausai. Tai yra svarbu. Ypač tėveliams, kurie ne visada gali sužiūrėti – ką vaikai klauso ir kaip garsiai. O deja, per didelis garsas tikrai daro neigiamą įtaką vaikučiams.

Dar vienas labai svarbus šio tipo ausinių privalumas yra tai, kad jose galima rasti integruotą garsiakalbį. Tokiu atveju ne tik klausyti, tačiau taip pat ir bendrauti tampa kur kas paprasčiau. Taigi, tam tikra prasme ir mokytis. Nereikia pergyventi, kad teks atskiria pirkti garsiakalbį, kuris ne tik reikalauja papildomų išlaidų, tačiau ir daugeliui nepatinka – kaip jis bus dėvimas. Taigi, svarbiausia – daugiafunkcionalumas, kurį šiuo atveju siūlo ausinės Energy Sistem Lol&Roll.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *