Sekso žaislai egzistuoja jau daugelį amžių, nors jų naudojimas ne visada buvo visuotinai priimtinas. Šiandien sekso prekės yra laikomos normalia ir sveika seksualinio tyrinėjimo bei intymumo dalimi. Sekso žaislų yra įvairių formų, dydžių ir medžiagų, jais gali naudotis visų lyčių ir seksualinių orientacijų žmonės. Todėl įdomu panagrinėti sekso žaislų istoriją, jų privalumus seksualiniame gyvenime, kaip naudoti įvairius sekso žaislus ir kaip išsirinkti tokius, kurie geriausiai atitiktų individualius poreikius.

Sekso žaislų istorija

Sekso žaislų naudojimas siekia senovės laikus. Senovės Graikijoje vyrai naudojo olisbos, kurios buvo gaminamos iš medžio arba odos ir sukurtos taip, kad imituotų erekcijos varpos formą. Senovės Kinijoje moterys savo lytiniams organams stimuliuoti naudojo nefrito dildes. XIX a. gydytojai vibratoriais gydė moteris nuo „isterijos“ – būklės, kurią, kaip buvo manoma, sukelia seksualinio malonumo trūkumas. Vibratoriai buvo parduodami kaip buitiniai prietaisai, todėl moterys galėjo juos įsigyti, nesukeldamos įtarimų.

XX a. sekso žaislai dar labiau išpopuliarėjo. Septintajame dešimtmetyje seksualinė revoliucija lėmė naują atvirumą seksualiniams tyrinėjimams, ir sekso žaislai tapo plačiau prieinami. Septintajame dešimtmetyje feministinis judėjimas taip pat prisidėjo prie to, kad sekso žaisliukai tapo priimtinesni, nes moterys pripažino savo seksualumą ir pradėjo tyrinėti savo kūną.

Šiandien sekso žaislų pramonės, gaminančios įvairias prekes tiek vyrams, tiek moterims, vertė siekia milijardus dolerių. Tokiais gaminiais prekiaujama sekso prekių parduotuvėse, internetu ir net kai kuriose įprastose parduotuvėse.

Sekso žaislų privalumai seksualiniame gyvenime

Sekso prekės gali suteikti nemažai privalumų seksualiniame gyvenime.

 • Jos gali padidinti seksualinį malonumą ir intymumą. Sekso žaislo naudojimas su partneriu gali padėti užmegzti gilesnį ryšį ir padidinti intymumą, taip pat suteikti naujos ir jaudinančios patirties.
 • Sekso prekės taip pat gali padėti pagerinti seksualinę funkciją. Pavyzdžiui, vibratoriaus naudojimas gali padėti moterims lengviau pasiekti orgazmą, o varpos žiedo naudojimas gali padėti vyrams ilgiau išlaikyti erekciją.
 • Sekso žaislai gali būti naudojami seksualiniams tyrinėjimams ir eksperimentams. Įvairių žaislų ir technikų išbandymas gali padėti praplėsti seksualinį akiratį ir padidinti seksualinį pasitenkinimą.
 • Sekso prekės gali būti puikus būdas sumažinti stresą ir skatinti atsipalaidavimą. Masturbacija yra sveikas ir natūralus būdas sumažinti įtampą, o naudojant sekso žaisliukus ši patirtis gali tapti dar malonesnė.

Kaip naudoti skirtingus sekso žaislus

Egzistuoja daugybė skirtingų sekso žaislų rūšių, kurių kiekviena turi savo unikalių savybių ir funkcijų. Pateikiame keletą patarimų, kaip naudotis kai kuriais labiausiai paplitusiais sekso žaisliukais:

 • Vibratoriai – vibratoriai yra viena iš populiariausių sekso žaislų rūšių. Jie gali būti naudojami klitoriui arba makščiai stimuliuoti. Norėdami naudoti vibratorių, tiesiog patepkite lubrikantu žaislą ir kūno vietą, kurią norite stimuliuoti, ir įjunkite jį. Eksperimentuokite su skirtingais greičiais ir modeliais, kad rastumėte tai, kas jums labiausiai tinka.
 • Dildo – jie yra skirti vaginaliniam arba analiniam įsiskverbimui ir gali būti įvairių formų ir dydžių, pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant silikoną, stiklą ir metalą. Norėdami naudoti šį sekso žaislą, patepkite lubrikantu jį patį ir kūno vietą, į kurią norite įsiskverbti, ir lėtai įkiškite žaislą. Eksperimentuokite įvairiais kampais ir gyliu, kad rastumėte tai, kas jums labiausiai tinka.
 • Analiniai kištukai – Analiniai kištukai yra skirti analiniams žaidimams. Jie būna įvairių dydžių ir skirti dėvėti ilgesnį laiką. Norėdami naudoti analinį kištuką, patepkite žaisliuką ir išangę lubrikantu, o tuomet lėtai įkiškite žaisliuką. Žaisliuko pagrindas turi likti už kūno ribų, kad jis nepasimestų viduje. Šie kištukai gali suteikti pilnumo pojūtį ir gali būti naudojami kitų seksualinių veiksmų metu, kad papildomai stimuliuotų.
 • Erekcijos žiedai – jie yra skirti dėvėti aplink varpos pagrindą ir gali padėti ilgiau išlaikyti erekciją. Norėdami naudoti varpos žiedą, varpą ir žiedą patepkite lubrikantu ir užmaukite žiedą ant varpos pagrindo. Varpos žiedai gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant silikoną ir metalą.
 • Vaginaliniai arba Kėgelio kamuoliukai – Kėgelio kamuoliukai skirti dubens dugno raumenims stiprinti, o tai gali reikšmingai pagerinti lytinę funkciją ir šlapimo pūslės kontrolę. Norėdami naudoti vaginalinius kamuoliukus, patepkite kamuoliukus lubrikantu ir įkiškite juos į makštį. Naudokite dubens dugno raumenis, kad rutuliukai laikytųsi savo vietoje, ir mankštinkite raumenis juos įtempdami bei atpalaiduodami.

Kaip išsirinkti geriausius sekso žaislus pagal savo poreikius?

Renkantis sekso žaislą, svarbu atsižvelgti į savo asmeninius pageidavimus, taip pat į žaislo kokybę ir saugumą.

 • Išnagrinėkite įvairių tipų sekso žaislus ir perskaitykite kitų naudotojų atsiliepimus, kad įsivaizduotumėte, kas galėtų jums geriausiai tikti.
 • Ieškokite žaislų, pagamintų iš kūnui saugių medžiagų, pavyzdžiui, silikono ar stiklo, ir venkite žaislų, pagamintų iš akytų medžiagų, kuriose gali daugintis bakterijos.
 • Rinkitės patikimą prekės ženklą ir įsitikinkite, kad žaislas buvo tinkamai išbandytas dėl saugumo.
 • Atsižvelkite į žaislo dydį ir formą, įsitikinkite, kad jis patogus ir lengvai naudojamas.
 • Ieškokite žaislų su reguliuojamais nustatymais ir funkcijomis, kad būtų galima pritaikyti patirtį pagal savo pageidavimus.

Pabaigai

Sekso žaislai gali būti smagus ir jaudinantis būdas tyrinėti savo seksualumą ir padidinti seksualinį malonumą bei intymumą. Kadangi yra tiek daug skirtingų žaislų rūšių, kiekvienas ras sau tinkamą. Pasirinkę sau tinkamus ir kokybiškus, kūnui saugius žaislus, galėsite mėgautis  saugia ir malonia seksualine patirtimi.

Sekso prekės, prezervatyvų parduotuvė Vilniuje – Prezervatyvai.net 

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *