selective focus photography of pink peony flowers
Photo by Valeria Boltneva on Pexels.com

Artėja nemažai švenčių, kurių metu vargu ar galėsite patys pasveikinti artimuosius? Tokių problemų sprendimui dažnai pasitarnauja gėlių pristatymas bei kitos susijusios paslaugos. Kai žmogus pats negali pasveikinti artimojo, tuomet labai paprasta pasirinkti įmones, kurios tai padarys už jį. Gėlių pristatymo paslaugos siūlomos visoje Lietuvoje, bet visada reikėtų detaliai apžvelgti keliamus reikalavimus.

Kada pristatymo paslaugų kokybė sutrinka?

Pasitaiko atvejų kai užsakomos gėlių pristatymo paslaugos, tačiau nurodytu laiku niekas nieko nepristato. Taip gali nutikti dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, reikia suprasti, kad kiekviename mieste dirba skirtingas tokių paslaugų teikėjų skaičius. Tad, reikėtų žiūrėti į sąlygas – jeigu paslaugą užsakote viename mieste, o gėlės siunčiamos į kitą, tuomet gali būti, jog tokio pristatymo apskritai nebus. Taip dažnai nutinka kai paslauga užsakoma nuotoliniu būdu ir net neskaitant taisyklių.

Antra vertus, reikėtų detaliai apžvelgti paslaugų teikėjo keliamus reikalavimus dėl detalios informacijos. Vėlgi, dažnai gėlės nepristatomos kai paslauga užsakoma nuotoliniu būdu ir gavėjo nepavyksta rasti dėl informacijos trūkumo. Pavyzdžiui, jeigu siunčiate gėles ne į namus, o į artimojo darbovietę, tuomet reikėtų nurodyti ne tik tikslų adresą, bet ir gavėjo vardą bei pavardę, kabineto numerį t.t. Kitu atveju, gėlės gali būti įteikiamos bendradarbiams, kurie ir turės ieškoti to žmogaus.

Gėlių pristatymui taikomi įvairūs mokesčiai, kuriuos nurodo patys paslaugų teikėjai. Tad, jeigu patys pritaikėte neteisiną mokestį, gali būti, jog paslaugų teikėjas atšauks jūsų užsakymą.

Paprasčiausiai, norint išvengti nesklandumų, patartina gerai perskaityti gėlių pristatymo paslaugą teikiančios įmonės pateiktą informaciją.

Su gėlėmis gali būti pristatomos ir dovanos

Kartu su gėlių puokštėmis taip pat gali būti pristatomo ir dovanos. Bet, pirmiausia reikia iš anksto suderinti pristatymo detales. Mat, dovanas galite užsakyti iš to paties paslaugų teikėjo arba jas nupirkti savo nuožiūra. Antruoju atveju, jūs tą dovaną turėsite pristatyti paslaugų teikėjui – ją atvežę į vietą arba kurjerių dėka.

Pristatymo kainos priklauso nuo įvairiausių faktorių, o vienas svarbiausių – atstumas, kurį teks įveikti gėlių pristatymo paslaugą teikiančiai įmonei.

Floravitas – gėlių pristatymas Vilniuje.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *