Tikrai ne prie kiekvieno būsto rasime šią funkciją atliekančius įrenginius. Tačiau paskutiniu metu jie tampa vis populiaresni. Kadangi anksčiau paprasčiausiai niekas apie tai net negalvodavo. Bet šiomis dienomis bandoma užbėgti problemoms už akių ir taip nuo jų apsisaugoti. Ir būtent šią funkciją atlieka toks įrenginys, kuris surenka lietaus vandenį ir neleidžia jam paprasčiausiai susigerti į grundą. Dėl ko po kažkiek laiko gali atsirasti vejos nelygumų ir netgi nemažų duobių. O jeigu jos susidarytų po namo pamatais, tuomet problemos būtų dar didesnės. Todėl praktiškai visais atvejais yra rekomenduojama pasirūpinti ir apsisaugoti nuo šio rizikos.

Kiek tai kainuotų?

Namo statyba reikalauja daugybės investicijų, todėl natūralu, jog žmonės viską skaičiuoja ir pagal tai neretai sprendžia. Tačiau lietaus kanalizacijos įrengimas tikrai nebus labai brangus variantas. Ypač įvertinus šio įrenginio teikiamą naudą ir tai, nuo kokių rizikų jis gali apsaugoti. Kadangi dažnu atveju visa sistema gali būti sujungta su jau esamu valymo įrenginiu, todėl šioje vietoje papildomai investuoti nereikės. O ir šiaip jos kaina bus mažesnė už valymo funkciją atliekančio gaminio. Todėl vertinant bendrą būsto kainą, tai tikrai nebus didelės išlaidos, kadangi jos sudarys tik labai mažą dalį. O galutinę sumą galima būtų sužinoti įvertinus kiekvieno būsto bei sklypo ypatybes. Todėl kaina kiekvienu atveju gali kažkiek skirtis.

Ar įmanoma įsirengti savarankiškai?

Praktiškai bet kuriuos darbus galima atlikti savarankiškai, jeigu tik turite žinių bei patirties toje srityje. Todėl lietaus kanalizacijos įrengimas tikrai nebus išimtis. Tuo labiau, kad tai tikrai nebus sudėtingiausias darbas, o ir kažkokių klaidų šioje vietoje neturėtų būti. Tačiau tam tikrai reikės paskirti nemažai laiko bei atiduoti jėgų. Būtent tai ir atbaido daugelį. Be to, praktiškai visais atvejais šioje srityje nusimanantis meistras darbus galės atlikti žymiai geriau ir nebus jokios rizikos, kad kažką padarysite ne taip. Taigi, nors savarankiškai tą galima pasidaryti, tačiau daugelis tuo neužsiima ir patiki profesionalams.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *