Gerėjant ekonominei situacijai Vilniuje parduodami komerciniai objektai sulaukia išskirtinio pirkėjų dėmesio, o naujos komercinės patalpos Vilniuje perkamos labai gausiai ir greitai. Turto pirkimas – puiki galimybė įsikurti ir sėkmingai plėtoti verslą pasirinktose sostinės vietose. Taip pat nuosavo verslo patalpų turėjimas dažnai asocijuojasi su viena patraukliausių ir pelningiausių investicijų, galinčių generuoti pastovias pajamas.

Kas yra pelningiau: verslo patalpos ar butai?

Investavimas į nekilnojamąjį turtą visada atneša didelę grąžą. Daugelis nekilnojamojo turto ekspertų mano, kad komercinės vietos yra ekonomiškai perspektyvesnis pasirinkimas, ypač jei jos yra gerai struktūrizuotoje vietoje, pavyzdžiui labai tinkama vieta yra miesto centre. 

Tačiau vertindami butų ir komercinių patalpų pasiūlymus, matome esminį skirtumą – būsto pasirinkimo spektras yra daug platesnis. Įsigyti ir vėliau sėkmingai išnuomoti galima įvairaus dydžio butus, išsidėsčiusius skirtinguose mikrorajonuose, individualiai suplanuotus ir pritaikytus išrankiausiems poreikiams. Kita vertus, komercinės patalpos parduodamos daug rečiau, todėl išties patrauklių variantų paieška tampa nelengva užduotimi. Kita vertus, investuodami į daug komercinių patalpų, galite užtikrinti, kad tų erdvių generuojamos pajamos bus nuoseklios, patrauklios ir atitinkančios Jūsų poreikius.

Kurie parduodami komerciniai objektai Vilniuje yra paklausiausi pirkėjams?

Nekilnojamojo turto ekspertai pabrėžia, kad komercinės vietos labai skiriasi. Kitaip tariant, jei norite priimti teisingą sprendimą ir džiaugtis pelninga investicija, turite įvertinti vietą ir patalpą bei patį verslo centrą ir papildomas paslaugas. 

Šiuo metu Vilniuje patraukliausios parduodamos komercinės patalpos yra miesto rajonuose, kuriuose geras viešasis ir privatus susisiekimas, šalia prekybos centrų, parkų ar kitų lankytinų vietų. Šiuolaikiniai  verslo centrai labai vertinami dėl savo dėmesio ekologiškoms idėjoms, kurios prisideda prie tvaresnio rytojaus. Siekiant užtikrinti darbuotojų patogumą, didelis dėmesys skiriamas patogiai automobilių stovėjimo aikštelei, verslo centro įrengimui, pramogų ir laisvalaikio zonai.

Tyrimai rodo, kad šiuolaikinius verslo centrus mėgsta ne tik įmonės ir jų darbuotojai, bet ir atvykstantys klientai

Kitaip tariant, investuokite į modernią komercinę erdvę, kuri sulauks daug nuomininkų dėmesio ir privers kalbėti apie nedideles nuomos kainas. Nekilnojamojo turto ekspertai rekomenduoja rinktis erdvias, lengvai zonuojamas patalpas, kuriose gali tilpti didelės ir mažos įmonės, o prireikus galėtumėte lengvai sukurti kelis atskirus biurus.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *