Flowers and lovers gėlių studija gali pasiūlyti ne tik įvairiausių gėlių ir puokščių dovanoms, bet ir nuostabias dekoracijas jūsų šventėms. Kiekvienos šventės interjerą visada norime sukurti ne tik gražų ir estetiškai malonų, bet ir atspindintį mūsų charakterį ir šventės nuotaiką. Flowers and lovers prisitaikys prie šių faktorių ir padės jums sukurti neišdildomus įspūdžius paliekantį dekorą bet kokioje jūsų šventėje. 

Flowers and lovers švenčių dekoravimas

Gėlės dažnai yra vienas iš pasirinkimų kuriant šventinį dekorą erdvėje. Flowers and lovers siūlo tokią paslaugą savo klientams tam, kad jų šventės būtų neužmirštamos, o ir patiems pasirūpinti tuo būtų paprasčiau. Flowers and lovers padės jums išsirinkti tinkamus pagrindinius žiedus pagal šventės tipą ir nuotaiką bei papildomus žiedus, kurie dar labiau pagyvins dekoracijas. Gėlės dekoracijoms gali būti naudojamos ant stalų, prie foto sienelių, takeliams puošti ar didelėse erdvės norint jas paįvairinti. Flowers and lovers padės išsirinkti tinkamas gėles, kurios atrodys ne tik gražiai, bet ir atlaikys visą šventę nepakeitusios savo išvaizdos. Tai yra labai svarbu tokioms šventėms, kurios trunka daugiau nei dieną ar yra tokiose vietose, kur gali būti nenuspėjamos klimato sąlygos. 

Flowers and lovers patarimai: ką daryti su gėlių dekoracijomis po šventės?

Dekoracijos šventėms dažnai yra panaudojamos tik vieną kartą, o vėliau išmetamos. Tačiau Flowers and lovers rekomenduoja neskubėti visko išmesti iškart. Šventėje naudotos dekoracijos gali puikiai papuošti jūsų namus, darbo erdves. Taip pat kai kurios gėlės, kurias siūlo Flowers and lovers, gali būti naudojamos net sudžiūvusios. Kai tokios gėlės pradeda vysti, pašalinus vandenį jas galima išdžiovinti ir panaudoti namų interjere. Sudžiūvusios gėlės gali tapti unikalia ir išskirtine dekoracija. 

Jeigu matote, kad vienoje puokštėje gėlės pradeda vysti, Flowers and lovers rekomenduoja vystančias gėles pašalinti. Tai padės dar gyvoms gėlėms ilgiau išsilaikyti gyvoms ir jas galėsite naudoti papuošiant savo erdves.

Jeigu nežinote, ką pasirinkti kaip savo šventės dekoratorių – kreipkitės į Flowers and lovers komandą. Jie padės jums sukurti neužmirštamus įspūdžius kuriančią šventės atmosferą. 

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *