Lietuvai tapus Europos sąjungos dalimi, mums visiems atsivėrė naujos galimybės keliauti, kraustytis gyventi į svečią šalį, ar tiesiog išvykti dirbti į užsienio šalis, kurių ekonomika stipresnė nei Lietuvoje. Taigi, dauguma mūsų kraštiečių pasinaudojo šia galimybe ir išvykę galėjo džiaugtis užsienio šalies privalumais, bei žinoma darbo užmokesčiu, kuris kelis kartus didesnis nei Lietuvoje. Viena iš tokių šalių į kurią linkę keliauti Lietuviai yra Olandija. Olandija, tai netolima mūsų kaimyninė šalis, kuris turi pasienius su Vokietija, bei Belgija. Ši valstybė turi penkis kartus didesnį gyventojų skaičių, tačiau būdama šalia šalių lyderių tokių, kaip Vokietija ir Belgija, savo ekonomika neatsilieka nuo jų. Vien dėl aukšto ekonominio lygio, dauguma Lietuvaičių išbando galimybę dirbti svečioje šalyje.

                             Kadangi iki Olandijos ne toks ir ilgas kilo metražas, tai dauguma kraštiečių renkasi keliavimą automobiliu. Tačiau, vairuojant pačiam net keliasdešimt valandų pasivargsta, ir čia Jums šioje vietoje gali padėti įmonė teikianti keleivių vežimas paslaugą. Įmonė, jau daug metų užsiima šios paslaugos teikimu, todėl žino visą reikiamą informaciją keleivių pervežimą į Olandiją. Paslaugūs vairuotojai ir patogūs keleivinis autobusiukas, leis Jums saugiai ir patogiai keliauti šiuo transportu, bei mėgautis patogia, saugia ir jaukia kelione. Kelionės metu galėsite mėgautis stulbinančiais vaizdais pro langą, ir ši kelionė Jums tikrai neprailgs, nes patogi aplinka Jums leis, išsitiesti kojas, ir žinoma naudotis nemokama WIFI. Taigi, jei mąstote ar leistis į svečią šalį savarankiškai, tai nebesvarstykite, nes vykti su šios keleivių pervežimu įmonėmis paslaugomis autobusiuku, daug patogiau ir pigiau.

                             Olandija – tai šalis, kurioje vyrauja kiti įstatymai ir vyrauja kitos tradicijos, bei šiose šalyje yra daug emigrantų, todėl olandai jau senai apsipratę su svetimšaliais darbuotojais ir turistais. Todėl, jei norite save išbandyti svečioje šalyje, tačiau niekaip negalite apsispręsti kurią šalį pasirinkti siūlyčiau apsvarstyti galimybę vykti į Olandiją, nes čia puikiai išvystytos įvairiosios veiklos rūšys ir papildoma darbo jėga jiems visada reikalinga. Šį šalis ne taip toli nuo mūsų gimtinės, todėl reikalui esant visada galite grįžti namo.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *