Žiūronai yra teleskopo rūšis, leidžianti vartotojui peržiūrėti tolimus objektus, naudojant abi akis. Jie yra būtini paukščių stebėtojams ir medžiotojams, ir juos patogu turėti profesionaliuose sporto renginiuose, kuriuose žiūrovas gali būti labai toli nuo veiksmo. Profesinėje aplinkoje žiūronai yra būtini jūreiviams ir gali būti naudingi įvairiems mokslininkams, tokiems kaip geologai, meteorologai ir kitoms aplinkosaugos profesijoms. Žiūronai taip pat gali būti patogi priemonė kiekvienam stebėtojui, ypač tiems, kurie nori pamatyti nuostabią gamtą. Tarp biologų, geologų ir net medžiotojų žiūronai yra labiausiai naudojami optiniai instrumentai. Kiekvienas, kuris praleidžia daug laiko lauke, turėtų turėti porą gerų žiūronų, nes jie naudingi. Šis vadovas turėtų padėti išsiaiškinti, kokiems užsėmimams ir kokioms vietoms galite naudoti žiūronus.

Paukščių stebėjimas

Vienas geriausių užsiėmimų lauke, kuriam galite naudoti žiūronus, yra paukščių stebėjimas. Paprasta veikla žmonėms, turintiems žiūronus yra žiūrėti paukščius ar laukinę gamtą. Žiūronai leidžia žmonėms labai išsamiai stebėti paukščius. Tačiau įsitikinkite, kad jūsų žiūronai turi centrinį fokusavimo ratą ir diopterį fokuso reguliavimą tokio tipo veiklai.

Žvaigždžių stebėjimas

Nors dažniausiai žvelgiant į žvaigždę naudojamas teleskopas, geresnė nešiojama alternatyva yra žiūronai.. Be to, jūsų žiūronai taip pat leidžia ištirti Paukščių Taką. Tai yra viena geriausių užsiėmimų lauke, kurį taip pat galite tyrinėti su vaikais.

Išmaniųjų telefonų mastelio objektyvas

Netradicinis žiūronų poros naudojimas yra naudoti juos kaip išmaniųjų telefonų mastelio lęšius. Norėdami tai padaryti, jums tereikia pritvirtinti fotoaparato objektyvą į dešinį žiūronų okuliarą. Dabar galite atnaujinti savo socialinius tinklus, pavyzdžiui, „Facebook“ ar „Instagram“ su aukštai orientuotais laukinės gamtos vaizdais.

vssistemos.lt išsirinksite jums tinkamiausius žiūronus ir stebėkite gamtą ne tik vieni, bet ir su šeima, tai bus puiku proga praleisti laiką kartu ir patirti tikrą nuotykį.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *