Senamiestis – vienas gražiausių rajonų Vilniuje. Čia galima ne tik pamatyti senesnio tipo architektūrą, bet ir naujus, įdomius objektus. Senamiestyje galima sutikti ne tik jaunimą, bet ir turistus, kurie nori susipažinti su šiuo miestu, jo kultūra. Tai vienas gražiausių Vilniaus kampelių, todėl nereikia stebėtis, jog daugelis nori gyventi būtent čia. Juk senamiestyje gyvenimas yra ne tik gražus, bet ir įdomus. Nauji butai senamiestyje šiuo metu itin dažnas pasirinkimas. Pagrindinė priežastis – Vilniuje gyventi yra įdomu, jeigu pasirinktas tinkamas rajonas. Senamiestyje galima sutikti ne tik įdomių žmonių, bet ir dalyvauti įvairiuose renginiuose ir mėgautis turiningu laisvalaikiu.

Kiek kainuoja butas senamiestyje?

Buto senamiestyje kaina priklauso nuo daugelio dalykų. Visų pirma, vieta, kurioje yra butas. Nuo to priklauso, ar butas bus brangesnis, ar pigesnes. Jeigu jis yra užkampyje, kur nors senamiesčio gale, kur prastas susisiekimas, tuomet akivaizdu, jog butas kainuos pigiau. Visgi tai ne kiekvieną gali išgąsdinti. Jeigu turite nuosavą automobilį, tuomet akivaizdu, jog jums neteks nerimauti dėl prasto susisiekimo ir vėluojančių autobusų. Kitas kriterijus yra buto įrengimas. Nauji butai neretai būna neįrengti. Pirkti tokį butą apsimoka, kadangi tokiu atveju galima mokėti pigiau. Neretai senus butus suremontuoti kainuoja brangiau nei įrengti naują. Kartais apsimoka pirkti naują butą ir išvengti papildomų mokesčių. Buto kaina priklauso ir nuo jo dydžio. Kuo daugiau erdvės, tuo brangiau reikės mokėti. Atkreipti dėmesį reikia ir į tai, jog ne tik brangiai kainuos butas, bet ir komunaliniai mokesčiai gali būti didesni. Reikia pirkti butą, kuris būtų įrengtas kokybiškai. Tokiu būdu galėsite sutaupyti nemažą sumą. Kartais apsimoka atidžiai pasidomėti sąlygomis, jog būtų galima kuo daugiau sutaupyti ir tuo pačiu įsigyti kokybišką būstą. Nauji butai senamiestyje gali kainuoti skirtingai, todėl reikia rinktis atidžiai.

Kaip išsirinkti naują butą?

Išsirinkti butą visuomet yra sudėtinga. Naudinga iš pradžių pagalvoti, ko jūs norite. Kai kuriems svarbu, jog butas būtų įrengtas, kiti renkasi neįrengtą butą. Apie tai pagalvojus, galite eiti prie kitų kriterijų. Kokia kaina turėtų būti buto? Pagalvokite apie tai, jog galėtumėte suprasti, kokį butą galite rinktis. Kartais žmonės renkasi brangius būstus, tačiau negali jų sau leisti įsigyti. Naudinga rinktis atidžiai ir priimti reikiamą sprendimą dėl buto.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *