Nepriklausomai nuo jūsų verslo apimčių, kai kurios ilgai jums neapmokamos sąskaitos turi didžiulę įtaką visos įmonės piniginiams srautams. Atlikti tyrimai jau seniai įrodė, kad net iki 70 procentų sąskaitų faktūrų yra neapmokamos laiku. Kartais tai didelių problemų nesudaro, bet kai kuriais atvejais net ir kelių dienų vėlavimas padidina įmonės administracines ir finansines išlaidas bei sutrikdo pačio darbo eigą.

Didžiausius rūpesčius sukelia tokios sąskaitos faktūros, kurios būna neapmokamos ne savaitėmis, bet mėnesiais ar net metais. Tokiais atvejais, kai su klientais nepavyksta sutarti ir rasti kompromiso, jums jau bus reikalingas profesionalus skolų išieškojimas.

Gaila, bet vis dar didžioji dalis įmonių galvoja, kad skolų išieškojimas – tai jau paskutinė išeitis iš keblios situacijos ir kreipiasi pagalbos labai vėlai, nesuprasdami, kiek daug naudos tai atneštų jų verslui.

Kodėl savarankiškas skolos išieškojimas nėra naudingas?

  • Tai labai sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis darbas.
  • Tai vargina bei blaško darbuotojų ir vadovų dėmesį.
  • Tai didelė administracinė našta.
  • Nepavykus patiems atgauti pinigų – gali tekti brangiai susimokėti.

Apsvarstykite galimybę kreiptis į skolų išieškojimo įmonę per ilgai nedelsdami. Jeigu pradiniai jūsų priminimai skolininkui neteikia jokios naudos ar nesulaukiate jokio atsakymo, kitas jūsų žingsnis turėtų būti profesionalios pagalbos paieška.

Skolų išieškojimo nauda:

  • Sutaupo brangų jūsų laiką. Nuolatinis bendravimas su skolininku bei įkyrūs priminimai jam ilgainiui labai išvargina. Tai atrodo tarsi betikslis darbas, kuris neatneša jokios naudos jums, priešingai – tik atima daug brangaus laiko bei kainuoja daug nervų. Nuolat kontaktuojant su skolininku jūs galite jaustis nesmagiai, blaškytis, trikdytis, kai vietoj to geriau jau koncentruotumėtės į savo tiesioginį darbą. Profesionali skolų išieškojimo įmonė suteiks pagreitį šiam procesui ir jį supaprastins.
  • Gali padėti sutaupyti pinigų. Nors skolų išieškojimo paslauga yra mokama, bet galutiniame rezultate jūs vis tiek sutaupote pinigų, nes skolą atgaunate greičiau, o sumokamos palūkanos priklauso tik nuo susidariusios skolos sumos.
  • Padeda išsaugoti svarbius verslo santykius ir, žinoma, jūsų nervus. Pasisamdę profesionalus, jūs nebedalyvausite skolos išieškojimo kontrolėje, jums nebereikės bendrauti su nemaloniais žmonėmis bei prašyti savo uždirbtų pinigų.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *