Paskutiniu metu elektromobiliai sparčiai populiarėja. Ir tikėtina, jog ši tendencija bėgant laikui tik dar labiau ryškės. Kadangi dėmesys ekologijai didėja. Be to, tokios transporto priemonės turi nemažai ir kitų privalumų, lyginant su įprastais automobiliais. Todėl natūralu, jog jų turėtojai turi pasirūpinti ir pačiu svarbiausiu aksesuaru, kuris padės pakrauti tokį automobilį. Bet tai tikrai ne problema, kadangi viską galima rasti EVlaidai.lt. O ieškant geriausio varianto svarbu atkreipti dėmesį į tai, koks tipas tinka turimam automobiliui. Taip pat yra vieni variantai skirti stotelėms, o kiti norint krauti namuose iš įprastos rozetės. Taip pat skiriasi ir visų jų maksimalus galingumas.

Kiek jie kainuoja?

Tai labai priklauso nuo konkretaus pasirinkimo bei tinkamo modelio. Kadangi ir renkantis neišvengiamai teks atsižvelgti tiek į automobilio parametrus, tiek ir į norimą elektros apkrovą. Tačiau standartiškai įkrovimo laidai kainuoja nuo kiek daugiau nei šimto Eurų, iki kelių šimtų Eurų. Bet visuomet yra galimybė rinktis tarp atitinkamo originalaus bei alternatyvaus varianto. Kuriuos visus galima rasti EVlaidai.lt. Aišku, ieškant konkretaus gamintojo produkto kartais gali tekti išleisti ir dar daugiau. Tačiau tai tikrai nereikš, jog toks variantas bus kažkuo geresnis už pigesnes alternatyvas. Kaip gana įprasta manyti. Todėl geriausia būtų vadovautis asmeniniais poreikiais bei atsižvelgti į finansines galimybes.

EVlaidai.lt – viskas, ko gali prireikti

Nors iš pirmo žvilgsnio elektromobiliai nedaug skiriasi nuo įprastų automobilių, tačiau jų vairuotojams yra labai aktualūs du pagrindiniai dalykai. Pats svarbiausias būtų įkrovimo laidai, kadangi be jų transporto priemonės pakrauti bus praktiškai neįmanoma. Taip pat svarbi ir pakrovimo stotelė, tačiau tikrai nebūtina jos turėti individualios, nors tai būtų labai patogu. Kadangi galima naudotis ir viešai prieinamomis. Kartais jose jau būna laidai, bet jie tinka ne kiekvienam automobiliui. Ir tokiu atveju prireiks atskiro adapterio. Tačiau visa tai galima atrasti šioje internetinėje svetainėje. Lygiai kaip ir visą kitą naudingą bei aktualią informaciją elektrinių automobilių vairuotojams.

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *