peršalimas

Sirgti nenorime nei vienas. Bet taip jau yra, kai tik ima vėsti orai, taip ir prasideda aktyvesnis virusų sezonas bei didžiulis noras nuo jų apsisaugoti. Nors susidūrimai su jais nėra neišvengiami, bet būtina kasdien vis stiprinti organizmą, kad laikui bėgant jis vis labiau stiprėtų ir būtų pasirengęs atremti visus užpuolusius virusus bei su jais tinkamai kovotų.

Žinoma, kad vien tik stiprinti organizmą, kad jis būtų pasirengęs sutikti virusus, neužtenka. Visada užpuolus ligai skubame ieškoti būtų ir metodų, kaip būtų galima kuo greičiau pasveikti. Aišku galima pagal daktarų rekomendacijas pirmas tris dienas leisti organizmui pačiam kovoti su virusu, o tuomet, jei liga jau įsisiautėja ir nėra pagerėjimo – kreiptis į gydytojus. Arba yra dar vienas metodas – efektyvūs vaistai nuo peršalimo.

Sakysite, kad tiek daug yra rinkoje vaistų, kurie gydo virusus, kad nebesinori nieko naujo bandyti. Bet juk pasveikti vis tik yra didžiulis troškimas. Tad kitos peršalimo ligos atveju raginame imtis natūralių priemonių, kurios kovotų su virusais. Juk norime atrasti tokius veiksmingus vaistus, kurie sumažintų infekcijos sukeltą uždegimą, stimuliuotų imuninę sistemą, naikintų virusų kiekį ir teigiamai veiktų mūsų organizmą. Tokie vaistai nuo peršalimo jau yra išrasti ir nieko ilgai neieškoję juos galite įsigyti labai lengvai bei paprastai internetu.

Juk mūsų visų, kurie suserga, pagrindinis tikslas yra ne tik kuo greičiau sumažinti peršalimo simptomus, bet ir tuo pat metu kovoti su pačia peršalimo priežastimi. Daugelis vaistų veikia taip, kad jie nors ir slopina peršalimo simptomus, bet tokiu būdu prailgėja sveikimo laikotarpis ir kartais dar nutinka ir taip, kad tuo laiku spėjame pasigauti naują virusą. Taip gali tęstis vis nesibaigiantis ligų sezonas. Dėl to ir verta pirkti natūralius vaistus, kurie veiktų teisingai.

Dar nedaugelis žino, kad veiksmingi vaistai nuo peršalimo gali stimuliuoti pirminius organizmo gynybos mechanizmus ir šitaip padėti įveikti peršalimą ankstyvuoju laikotarpiu. Šį procesą užtikrina natūralios vaistuose esančios sudedamosios dalys: šlakinė kregždūnė ir siera. Pirmoji medžiaga turi uždegimą mažinantį ir imuninės sistemos stiprinamąjį poveikį, o tuo tarpu siera yra puikiai žinoma kaip turinti gleivinės uždegimą mažinantį poveikį.

Būkite sveiki!

By Marius

Labai seniai, vienas iš gilaus Žemaitijos kaimo į sostinę atvykęs jaunuolis, nedrąsiai įžengė į savo universiteto kompiuterių kabinetą. Nedrąsiai atsisėdo prie laisvo kompiuterio ir, sulaikęs kvėpavimą, paspaudė mygtuką. Sumirgėjo žalia lemputė, bet kompiuterio ekranas liko juodas... Jaunuolis persėdo prie kito kompiuterio ir nusistebėjo, kodėl tokioje įstaigoje kompiuteriai neveikia... Paspaudė mygtuką ir... antras kompiuteris neįsijungė. Šalia sėdėjęs studentas pastebėjo tokias desperatiškas pastangas : „paspausk Power mygtuką ant kompiuterio, o tik tada ant monitoriaus...“ Akių iš gėdos nebuvo kur dėti, bet tą dieną buvo duotas aiškus pažadas - išmokti naudotis kompiuteriu, jį prisijaukinti ir padaryti savo sąjungininku, o ne priešu. Po keleto metų šis pažadas buvo įgyvendintas su kaupu. Kuo baigėsi ši istorija? Pasižiūrėkite į Rasytojas.lt ir patys suprasite...

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *